حدف یک چهره اصولگرای معتدل از دانشگاه آزاد

۱۳۹۶-۰۶-۱۵ جامعه

حدف یک چهره اصولگرای معتدل از دانشگاه آزاد

  فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه که صبح امروز با حضور اعضا برگزار شد، از ادغام معاونت‌های این دانشگاه و انتصاب و معرفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

وی ضمن تبریک به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و میلاد حضرت امام هادی(ع) با اشاره به مصوبه هیئت‌امنای مرکزی دانشگاه درباره چابک‌سازی و کوچک‌سازی ساختار سازمان مرکزی دانشگاه، گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع که در ذیل آن امور عمومی و پشتیبانی، امور اداری، امور عمرانی، امور برنامه و بودجه، امور توانمندسازی و امور تشکیلات و تعالی سازمانی وجود دارد جایگزین معاونت‌های اداری مالی، عمران و برنامه‌ریزی شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: همچنین معاونت ورزش در معاونت دانشجویی فرهنگی تجمیع شده و امور تربیت بدنی دانشگاه در حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی اداره می شود.  امور هماهنگی استان‌ها و هیئت‌های امنای استانی نیز با مرکز حوزه ریاست تجمیع شده است.

فرهاد رهبر در ادامه این جلسه ضمن تشکر و تکریم معاونت‌های قبلی دانشگاه از زحمات آنان تقدیر کرد و عبدالرسول پورعباس را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه معرفی کرد.

همچنین در این جلسه به منظور هم‌افزایی مدیریتی و طبق سابقه مدیریت‌های قبلی در دانشگاه از زحمات عباسپور رئیس واحد علوم و تحقیقات تقدیر و تشکر شد و رئیس دانشگاه همزمان مسئولیت واحد علوم و تحقیقات را بر عهده خواهد داشت.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۶-۱۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.