آخرین وضعیت حادثه‌دیدگان اتوبوس دانش‌آموزان

۱۳۹۶-۰۶-۱۳ حوادث

آخرین وضعیت حادثه‌دیدگان اتوبوس دانش‌آموزان

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت رسیدگی به مجروحان حادثه تصادف اتوبوس دانش آموزان در داراب را تشریح کرد.

دکتر ایرج حریرچی درباره آخرین وضعیت مجروحان حادثه تصادف اتوبوس حامل دانش‌آموزان در داراب، گفت: این حادثه در ساعت ۳:۵۸ صبح جمعه اتفاق افتاد و در ساعت ۴:۰۷ دقیقه یعنی ۹ دقیقه بعد اولین آمبولانس به محل حادثه رسید و مجموعا ۱۳ آمبولانس به محل اعلام شدند.

وی با بیان اینکه متاسفانه ۹ نفر در سر صحنه حادثه فوت کردند، افزود: متاسفانه این حادثه بسیار دلخراش و شدتش بسیار زیاد بود. اما تمام مجروحین تا ساعت ۵:۳۷ دقیقه به بیمارستان رسیدند و بعد از آن تا کنون هیچ مورد فوتی نداشتیم و قطع عضوها نیز در محل حادثه بوده است. همچنین چهار مصدوم توسط هلیکوپتر اورژانس در همان ساعات اولیه صبح به بیمارستان شهید رجایی و نمازی شیراز اعزام شدند.

وی ضمن تشکر از پرسنل بیمارستان داراب و شیراز و همچنین مردم داراب که به مجروحین کمک کرده‌اند، گفت: از ۳۴ مجروحی که در بیمارستان بستری بودند تا دیروز ۲۲ نفر مرخص شدند. همچنین شش نفر در بیمارستان داراب بستری بودند که دو نفر از آنها برای انجام جراحی پلاستیک به شیراز اعزام شدند و یک نفر از آنها هم دیروز مرخص شد و یک نفرشان هم امروز ترخیص می‌شود. شش نفر نیز همچنان در بیمارستان شیراز بستری هستند که سه نفر از آنها در ICU و سه نفر در بخش هستند. بنابراین همچنان ۱۰ بیمار در بیمارستان بستری هستند که هشت نفر از آنها در شیراز و دو نفرشان در بیمارستان داراب بستری شده‌اند.

منبع: ایسنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۶-۱۳ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.