جزئیات تیراندازی دیروز پلیس در یاخچی‌آباد

۱۳۹۶-۰۶-۰۷ حوادث

جزئیات تیراندازی دیروز پلیس در یاخچی‌آباد

پلیس پایتخت، جزئیات تیراندازی ماموران پلیس در قهوه‌خانه‌ای در یاخچی آباد را تشریح کرد

به گزارش تسنیم، در ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ششم شهریور از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره نزاع و درگیری به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد اعلام شد که با حضور مامورین در منطقه یاخچی آباد- خیابان گودرزی و بررسی میدانی اولیه مشخص شد جوانی ۲۲ ساله به نام امیرحسین از ناحیه گردن مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته و به شدت مجروح شده است. بلافاصله ضارب به هویت پیمان (۲۸ ساله) که از اراذل و اوباش به نام منطقه توسط مامورین مورد شناسایی قرار می‌گیرد و در حالیکه یک قبضه چاقو در دست داشت، با وجود دستور ایست مامورین اقدام به فرار از محل جنایت می‌کند.

طی تعقیب و گریز، مامورین اقدام به شلیک تیر هوایی و اخطار کرده تا شاید پیمان خود را تسلیم آنان کند اما پیمان همچنان به فرار خود ادامه داده و نهایتا به داخل یک قهوه خانه متواری می‌شود.

در شرایطی که پیمان به داخل قهوه خانه متواری شده و همچنان سلاح سرد در اختیار داشته و احتمال گروگانگیری افراد داخل قهوه خانه از سوی وی وجود داشت، مامورین پیمان را با شلیک دقیق از ناحیه هر دو پا مورد اصابت ۲ گلوله قرار داده و ضمن دستگیری وی، بلافاصله جهت اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل می‌شود. همزمان با انجام عملیات دستگیری پیمان، امیرحسین نیز به بیمارستان منتقل و تحت اقدامات درمانی قرار می‌گیرد که به علت جراحت وارده به ناحیه حیاتی بدن در داخل بیمارستان فوت و پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و به دستور بازپرس شعبه ۵ دادسراس ناحیه ۲۷ تهران پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ‌ قرار می‌گیرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر عنوان داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم پرونده از اراذل و اوباش منطقه نازی آباد و دارای سوابق متعدد در زمینه نزاع و درگیری است که بارها توسط پلیس امنیت عمومی دستگیر و روانه زندان شده است.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت در پایان این خبر افزود: تحقیقات در خصوص این پرونده جهت شناسایی انگیزه درگیری و جنایت در مراحل مقدماتی قرار داشته و متهم نیز جهت سیر مراحل درمانی در بیمارستان می باشد و تحقیقات از وی هنوز آغاز نشده اما قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس ویژه قتل صادر و متهم پس از درمان در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار خواهد گرفت.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۶-۰۷ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.