آتش‌سوزی گسترده در ستارخان/ ۴ آتش‌نشان مصدوم شدند

۱۳۹۶-۰۵-۲۹ حوادث

آتش‌سوزی گسترده در ستارخان/ ۴ آتش‌نشان مصدوم شدند

سخنگوی آتش نشانی از مصدومیت ۴ آتش‌نشان در حادثه آتش‌سوزی شب گذشته ستارخان خبر داد.

ملکی،‌ سخنگوی آتش‌نشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، درباره آتش‌سوزی نیمه شب گذشته در ستارخان گفت: ساعت ۲ بامداد آتش‌سوزی گسترده‌ای در یک ساختمان در خیابان ستارخان،‌ سه راه تهران ویلا اعلام می‌شود سه ایستگاه همراه گروه تخصصی مبارزه با حوادث شیمیایی و خودروهای پشتیبانی به محل اعزام می‌شوند.

او ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک ساختمان ۴ طبقه ۲۰ واحدی اداری و تجاری بود که در طبقه چهارم در یک واحد ۹۰ متری آتش‌سوزی رخ داده و کاملا شعله‌ور بود. آتش‌نشان‌ها در کمتر از ۴ دقیقه به محل رسیدند. داخل این واحد انباری برای نگهداری مواد شیمیایی وجود داشت،‌ حدود هزار لیتر مایعات قابل اشتعال در ظروف مختلف و ۶دستگاه یخچال که داخل هر کدام از آنها مواد شیمیایی یخچالی نگهداری می‌شد همگی شعله‌ور شده بودند. همچنین بخارات مسموم‌کننده‌ای از این مواد هم وجود داشت که خوشبختانه چون ساختمان اداری و تجاری بود کسی در آن حضور نداشت. فقط یک خانم در طبقات پایینی بود که او هم سریع خارج شد.

ملکی افزود: ۴نفر از آتش‌نشان‌ها به علت سوختن مواد شیمیایی و شدت حرارت آتش دچار مصدومیت شدند که همه آنها با حضور اورژانس به بیمارستان منتقل شدند. محل پاک‌سازی شد و ساعت ۴:۴۰ دقیقه عملیات به پایان رسید.

(Visited 57 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۵-۲۹ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.