غذا‌هایی که دشمن جوانی پوست و سلامت قلب هستند+اینفوگرافیک

۱۳۹۶-۰۵-۰۹ سلامت

غذا‌هایی که دشمن جوانی پوست و سلامت قلب هستند+اینفوگرافیک

مصرف برخی موادغذایی محبوب اما مضر موجب پیری زودرس و مشکلات قلبی می شود که باید آن را از برنامه غذایی روزانه خود حذف کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: غذا‌هایی که ما می خوریم می تواند  سلامت بدنمان را به خطر انداخته و طول عمرمان را نیز کم کند، برخی مواد غذایی هستند که برای سلامتی خطر زیادی دارند، اما تاثیر خود را به طور مستقیم نشان نمی‌دهند و در دراز مدت سبب پیر‌ی زودرس می‌شوند.

رعایت برنامه غذایی متعادل و متنوع علاوه بر اینکه موجب حفظ سلامتی و تناسب اندام می‌شود، از بروز پیری زودهنگام نیز پیشگیری می‌کند اما در واقع بعضی از خوراکی‌ها تاثیراتی دارند که می‌توانند ظاهر شما را بیشتر از سنتان نشان دهند.

مصرف زیاد برخی موادغذایی موجب ایجاد چاقی، فشارخون و قندخون شده و عامل انسداد عروق قلبی شده و خطر سکته های قلبی و مغزی را به دنبال دارد.

برخی موادغذایی محبوب اما مضر امروز مهمان سفره های ایرانی ها شده و سلامت آن ها را نشانه رفته است، مرباهای رنگارنگ، قهوه، نوتلا، پنیر، گوشت کبابی و انواع شیرینی ها و آب نبات ها که هر روز سر سفره می آورید می تواند اعضای بدن شما را به پیری زودرس دچار کند البته مصرف گاه به گاه این موادغذایی خطری ندارد اما مصرف مداوم آن ها موجب افزایش چین و چروک پوست، خستگی و مشکلات قلبی می شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۵-۰۹ سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.