کریستیانو رونالدو باید این دختر ایرانی را ببیند! +تصاویر

۱۳۹۶-۰۵-۰۹ جامعه

کریستیانو رونالدو باید این دختر ایرانی را ببیند! +تصاویر

دختر معلولی که چندی پیش تصویر علی دایی را کشیده بود و از او پاداش دریافت کرد حالا تصویر زیبایی از کریستیانو رونالدو کشیده است.

به گزارش ۲۴ آنلاین ، فاطمه حمامی دختری اهل سفیدشهر کاشان است. این دختر که ۸۵ درصد معلولیت دارد زمانی مورد توجه قرار گرفت که پرتره ای زیبا از علی دایی کشید. او با این نقاشی بسیار زیبا باز هم مثل همیشه شعار «معلولیت پایان راه نیست» را تکرار کرد. علی دایی به محض اطلاع از هنر بزرگ دختر معلول کاشانی به دیدن او رفت و تشکری ویژه به عمل آورد.

فاطمه هنرمند در این مدت نقاشی های دیگری از چهره های مشهور مثل عادل فردوسی پور هم کشید.

اما این هنرمند کاشانی دوباره کاری کرده که مورد توجه قرار گرفته است، او تصویری از کریستیانو رونالدو کشیده و در اینستاگرام خود به نمایش گذاشته است.

نقاشی بسیار زیبای این دختر هنرمند مورد توجه وسیع کاربران ایرانی قرار گرفته است. حالا کاربران ایرانی در تلاشند تا کریستیانو رونالدو این فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید را متوجه هنر بزرگ فاطمه این دختر هنرمند ایرانی بکنند. کاربران با تگ کردن آی دی کاربری صفحه رسمی کریستیانو رونالدو زیر تصویر اینستاگرام فاطمه حمامی تلاش می کنند تا این فوق ستاره استثنایی رئال مادرید سری به صفحه این دختر بزند و متوجه شود که چه تصویر زیبایی از او کشیده شده است، آن هم به دست یک دختر هنرمند و دوست داشتنی ایرانی…

منبع: جام جم

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۵-۰۹ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.