اخبار تایید نشده از بازداشت سه مداح

۱۳۹۶-۰۴-۳۱ سیاست

اخبار تایید نشده از بازداشت سه مداح

چند روزی می‌شود که خبر بازداشت سه مداح، در کانال‌های خبری تلگرامی دست به دست می‌چرخد.

این مداحان که نامشان در خبرهای منتشر شده در این کانال‌ها عنوان شده و ما به دلیل عدم تایید این خبر از سوی مقام قضایی از طرح آن معذوریم، به جرم جاسوسی و ارتباط با موساد و همچنین روابط نامشروع از سوی مرجع قضایی بازداشت شده‌ بودند.

این خبرها بیشتر از سوی سایت‌ها و کانال‌هایی منتشر شد که نمی‌تواند به عنوان منبع خبری لحاظ شود و هر چند با اعلام نشدن حضور آنها در برنامه‌ای به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)، این شایعه قوت گرفته، اما پست غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، به‌گونه‌ای این خبرها را مورد تایید قرار داد.

او هم در حساب توییتر خود و هم در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد که «مداحان حامی رقیب انتخابات به جرم جاسوسی برای اسراییل و روابط نامشروع با عضو سفارت فرانسه می‌افتند زندان!».

جعفرزاده البته با حامی رقیب دانستن این مداحان و برجسته کردن جرم جاسوسی از سوی آنان، کنایه‌ای هم به رسانه ملی زد. آنجا که شبکه خبر برای محمدجواد ظریف عنوان، وزیر امورخارجه امریکا را – چه از روی سهو چه از روی عمد- انتخاب کرد، مورد نقد این نماینده اصولگرای مجلس قرار گرفت.

جعفرزاده در پست دیگر خود در توییتر اظهار کرد: «آنوقت وزیر امور خارجه با غیرت و متدین و وطن‌پرست ایران در رسانه ملی، امریکایی نامیده می‌شود!». با این حال و با انتشار گسترده خبر بازداشت سه مداح، باید منتظر پاسخ دادستانی تهران ماند.

منبع: اعتماد

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۴-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.