قتل برادر زن در نزاع شبانه

۱۳۹۶-۰۴-۲۵ حوادث

قتل برادر زن در نزاع شبانه

وقوع یک درگیری در مقابل منزلی واقع در خیابان مرتضوی به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اعلام شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، ساعت ۲۱:۰۰ مورخه ۱۳۹۶/۴/۲۴ بود که وقوع یک درگیری در مقابل منزلی واقع در خیابان مرتضوی به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد درگیری مابین دو نفر به نام های ابوالفضل ( ۴۰ ساله) و تقی ( ۴۲ ساله ) که با یکدیگر نیز دارای رابطه خویشاوندی هستند به وقوع پیوسته که نهایتا با دخالت مأموران درگیری مابین این دو نفر خاتمه پیدا می کند، به گونه ای که تقی به داخل خانه هدایت می شود.

با پایان درگیری مأموران اقدام به ترک محل کرده اما هنوز از محل مذکور فاصله زیادی پیدا نکرده بودند که به آنها اعلام شد که دقیقا در همان مکان اعلام شده ی قبلی به آنها در خیابان مرتضوی، مجددا درگیری اینبار شدیدتری از سر گرفته شده است ؛ بلافاصله مأموران به محل مراجعه و اینبار مشاهده می کنند که ابوالفضل توسط تقی ( همسر خواهرش ) مورد اصابت ضربه چاقو از ناحیه سینه قرار گرفته است. بلافاصله تقی توسط مأموران دستگیر و با توجه به شدت جراحت، ابوالفضل به بیمارستان منتقل می شود.

در ساعت یک بامداد اعلام شد که ابوالفضل بر اثر شدت ضربه وارده شده به ناحیه حساس بدن فوت کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم پرونده در اعترافات اولیه عنوان داشته است که انگیزه درگیری مجدد او با مقتول به واسطه فحاشی از سوی مقتول بوده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر اعلام داشت : تحقیقات در خصوص این جنایت و مشخص شدن علت و انگیزه اصلی وقوع در مراحل مقدماتی قرار دارد و متهم پرونده نیز با قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

(Visited 120 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۴-۲۵ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.