آلبوم جدید علیرضا قربانی را به صورت قانونی از ریتمو دانلود کنید

۱۳۹۶-۰۳-۱۲ فرهنگ

آلبوم جدید علیرضا قربانی را به صورت قانونی از ریتمو دانلود کنید

همین یک سال پیش بود که علیرضا قربانی، آلبوم موسیقی «دخت پری‌وار» به آهنگسازی «مهیار علیزاده» را در آستانه ماه رمضان منتشر کرد و در پی آن ده شب کنسرت در این ماه که با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد. حالا پس از یک سال از آن موفقیت مثال زدنی، این بار و باز هم در ابتدای ماه مبارک رمضان همه چشم ها در عالم موسیقی کشور به علیرضا قربانی است تا با آلبومی به نام «فروغ» دوستدارانش را هیجان زده و البته غافلگیر کند.
اما برای اینکه فراموشتان نشود، یادآوری میکنم که کمی قبل‌تر موزیک ویدئویی به نام «فروغ» از علیرضا قربانی در فضای مجازی و به مناسبت پنجاهمین سالروز درگذشت «فروغ فرخزاد» منتشر شد، موزیک ویدئویی به کارگردانی «سینا پاکدل» که مجموعه بی‌نظیری از بزرگترین هنرمندان ایران به احترام نام و شعر این نماهنگ در آن حضور پیدا کردند؛ برای یادآوری بیشتر اشاره می‌کنم به نام‌هایی چون عبدالله اسکندری، حسین پاکدل، مهدی پاکدل، تهمورث پورناظری، سیاوش چراغی پور، شهاب حسینی، گوهر خیراندیش، کامبیز درم بخش، حبیب رضایی، آزاده صمدی، حسن فتحی، شقایق فراهانی، نادر مشایخی و فاطمه معتمدآریا.
به این ترتیب اگر بخواهیم نگاهی به سیر اتفاقات و حواشی پیرامون این آلبوم موسیقی بپردازیم، زنجیره‌ی رویدادها حکایت از این دارد که علیرضا قربانی و تیم تهیه این اثر هنری با درایت تمام و برنامه ریزی کم سابقه‌ای، زمینه ارائه آلبوم موسیقی «فروغ» را در بهترین زمان ممکن و با کامل‌ترین زمینه‌چینی فراهم کرده‌اند.
پس از این مجموعه برنامه ریزی ها، آلبوم موسیقی «فروغ» از صبح روز چهارشنبه دهم خرداد توسط شرکت پخش «جوان» در تمامی مراکز و فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی کشور عرضه و امکان دانلود قانونی آن نیز همانند گذشته در وبسایت موسیقی «ریتمو» برای علاقمندان به هنر موسیقی فراهم است.
آلبوم فروغ شامل قطعاتی به نام‌های عاشقانه، میخانه درافتاده، مستانه می‌گریزی، اشک، شهره شهر، خرقه رقصان، جام صبوحی، سجده عقل، تا بیکران و فروغ است که اشعار آن از سروده‌های فروغ فرخزاد، مولانا، علیرضا کلیایی و مسعود کلانتری انتخاب شده است.
علیرضا قربانی، آخرین اثر خود را همراه با یادداشتی در روی جلد به مخاطبانش ارائه کرده است که مضمون آن از این قرار است: «آنچه فروغ فرخزاد را همانند نامش درخشان می‌سازد، پیوند مناسبی است که بین ادبیات کهن و شعر معاصر برقرار کرده. بیان احساساتش به ما نزدیک‌تر است اما اصالت و هویت خود را حفظ کرده. چیزی که شاید این روز‌ها ما نیز در موسیقی درحال تجربه آن هستیم، رسیدن به زبانی تازه با حفظ مفاهیم غنی موسیقی ایرانی برای روایت داستانی که هر زمان، دغدغه مشترک بشر بوده.
چنان که حضرت حافظ می‌فرماید:
یک قصه نیست غم عشق و این عجب
کز هر زبان که می‌شنوم نامکرر است»
این ترکیب کم‌نظیر هنری ازبرنامه ریزی های زبان بندی شده و وسواسی که از علیرضا قربانی در تهیه آثارش سراغ داریم، این نوید را می دهد که آلبوم موسیقی «فروغ» کماکان یک نقطه صعودی دیگر را در کارنامه هنری قربانی رقم خواهد زد. اگر علاقمند هستید که پیش از دیگران و با حمایت کامل از سازندگان این اثر هنری، آلبوم فروغ را داشته باشید، به وبسایت موسیقی ریتمو مراجعه کنید.
https://goo.gl/QT9x1b

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۳-۱۲ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.