جامعه مدرسین در بیانیه‎اش نامی از روحانی نبرد

۱۳۹۶-۰۲-۳۱ سیاست

جامعه مدرسین در بیانیه‎اش نامی از روحانی نبرد

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی از حضور شکوهمند ملت ایران در انتخابات تشکر کرد و گفت: حضور شما امید تازه ای به هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بخشید و مایه یأس دشمنان و مصونیت، اقتدار و عزت ایران گردید.

به گزارش ایسنا، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

خداوند متعال را به پاس داشتن چنین ملتی سپاسگزاریم؛ ملتی که با حضور پرشور و گسترده ی بیش از ۴۰ میلیونی خود در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگ زرین دیگری را بر حماسه آفرینی های ملت ایران رقم زد.

حضور شما امید تازه ای به هواداران انقلاب اسلامی در سراسر جهان بخشید و مایه یأس دشمنان و مصونیت، اقتدار و عزت ایران گردید.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از حضور با شکوه ملت سرافراز ایران و همه مسئولان برگزاری این انتخابات تقدیر و تشکر می نماید.

امروز پیروز و برنده واقعی این انتخابات همچون گذشته، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

بی شک این افتخار بزرگ با هدایت های حکیمانه ی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «مدظله العالی» شکل گرفت، و دوباره نقش بی بدیل ولایت مطلقه ی فقیه در سکان داری نظام را ثابت کرد.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امیدوار است، مسئولان محترم شاکر این نعمت بزرگ بوده و با تکیه بر آرمان های امام راحل(ره) و شهیدان والامقام و رهروی عملی از رهنمودهای مقام معظم رهبری بتوانند راه پیشرفت و برون رفت از مشکلات امروز جامعه از جمله تولید، اشتغال، بیکاری، مبارزه با فساد و تبعیض را با نگاه به توانمندی های داخلی و تکیه بر اقتصاد مقاومتی بپیمایند و این عزت، عظمت و سربلندی ملت ایران را برای همیشه پاسداری کنند.

ان شاءالله

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۲-۳۱ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.