دستگیری سارق فراری در دبیرستان دخترانه

۱۳۹۶-۰۲-۲۳ حوادث

دستگیری سارق فراری در دبیرستان دخترانه

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان از دستگیری یک سارق فراری پس از شلیک پلیس در مدرسه خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی ارشد در این‌باره گفت: چند شب پیش وقوع یک فقره سرقت توسط چهار سارق در یکی از منازل مسکونی حوالی خیابان امیر کبیر به سامانه ۱۱۰ اعلام شد که با حضور مأموران در محل، مشاهده شد که چهار نفر در زمین خالی مجاور ساختمان حضور دارند که دو نفر از آنان بر روی دیوار ساختمان در حال خم کردن محافظ ایمنی هستند.

وی با بیان اینکه مظنونین به محض دیدن پلیس، از دیوار به زمین پریده و به همراه دو نفر دیگر به خیابان‌های اطراف متواری شدند، گفت: پلیس تیم هایی را برای دستگیری سارقان اعزام و بلافاصله سه سارق را دستگیر کرد.

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان ادامه داد: سارق چهارم که به یکی از خیابان‌های اطراف متواری شده بود، بدون توجه به فرمان پلیس، به فرار خود ادامه داد و مأموران مجبور شدند برای دستگیری آن سه تیر هوایی شلیک کنند.

بهرامی ارشد اضافه کرد:‌ متاسفانه سارق بدون توجه به دستور ایست پلیس، وارد یکی از ساختمان‌ها شد که در همین حین مالک ساختمان که با خودرو قصد خروج از ساختمان را داشت، به مأموران اجازه ورود به ساختمان را داد که ماموران سارق را در حیاط ساختمان مشاهده کردند.

وی با بیان اینکه سارق مجهز به سلاح سرد و اسپری اشک آور بود، گفت: این فرد متاسفانه بازهم به دستور پلیس توجهی نکرد و علاوه بر مقاومت کردن از ساختمان به بیرون پریده و قصد فرار داشت.

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان با بیان اینکه احتمال گروگانگیری از سوی سارق وجود داشت، گفت: با توجه به اینکه سارق سلاح سرد و افشانه اشک آور در اختیار داشت و بیم آن می رفت که اقدام به گروگان گیری کند، ماموران به سمت وی شلیک کردند که این بار هم سارق از محل متواری و وارد دبیرستان دخترانه شد.

بهرامی ارشد افزود: ماموران با هماهنگی سرایدار وارد مدرسه شدند و با توجه به رد خون به جای مانده بر روی زمین محل اختفای سارق شناسایی و او را دستگیر کردند.

به گفته وی، متهم پس از دستگیری به بیمارستان انتقال و به همراه سه سارق قبلی تحت بازجویی اولیه قرار گرفتند و سپس تحویل پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

منبع: ایسنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۲-۲۳ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.