متن مناظره روحانی و قالیباف لو رفت

۱۳۹۶-۰۲-۰۳ طنز و کارتون

متن مناظره روحانی و قالیباف لو رفت

پس از اعلام ستاد انتخابات کشور مبنی بر زنده نبودن مناظره‌های انتخابات ریاست‌جمهوری تمام ظرفیت کشور به کار گرفته شد که این مناظره‌ها زنده پخش شوند. یعنی از میان مسئولان کشوری و لشکری فقط علیرضا منصوریان،‌ علی دایی و خداداد عزیزی بودند که بیانیه ندادند و اعلام مخالفت نکردند.

نکته مهم اما رفتار و برخورد نامزدها با این خبر بود. روحانی‌چی‌ها و دولتی‌ها، شهرداری‌چی‌ها و قالیبافی‌ها را متهم می‌کردند که شما از افشاگری درباره املاک نجومی وحشت داشتید و کاری کردید که مناظره‌ها زنده نباشد. از آن طرف شهرداری‌چی‌ها و قالیبافی‌ها، روحانی‌چی‌ها و دولتی‌ها را متهم می‌کردند که شما از افشاگری درباره حقوق‌های نجومی وحشت داشتید و لابی کردید مناظره‌ها زنده باشد.

نامزدهای دیگر هم که در انتخابات نقش مکمل دارند هر کدام به اندازه نقش مکمل‌شان حرف زدند و مخالفت کردند و بگم‌بگم به راه انداختند.

با این اوصاف پیش‌بینی می‌کنیم مناظره‌ها در نهایت ادب و هم‌دلی و وحدت ملی این‌گونه برگزار شود:

مجری: آقای روحانی به مردم سلام کنید.

آقای روحانی: سلام بر ملت به ستوه‌آمده از املاک نجومی، تراکم‌فروشی و قطع کردن درختان خیابان‌های تهران. و سلام بر آوار ساختمان پلاسکو که در آتش بی‌تدبیری برخی شهرداران سوخت. و سلام به برادر عزیزم، خدوم مردم تهران آقای دکتر محمدباقر قالیباف.

مجری: آقای قالیباف به مردم سلام کنید.

آقای قالیباف: سلام بر مردمی که یارانه در دست دارند اما شکم‌شان خالی است. سلام بر مردم خسته از دولت بسته و سلام بر فقرای ایران که برجام برای‌شان نان نشد. سلام بر دولت بی‌تدبیر و حقوق‌های نجومی. به رئیس‌جمهور عزیز، برادرم آقای روحانی هم سلام می‌کنم.

باقی بقای‌تان

رضا ساکی- ایسنا – طنز روز

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۲-۰۳ طنز و کارتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.