احمدی نژاد از رئیسی حمایت خواهد کرد؟

۱۳۹۶-۰۲-۰۳ سیاست

احمدی نژاد از رئیسی حمایت خواهد کرد؟

از سال ۹۲ تاکنون در شهرداری رویدادهایی رخ داده که بی‌شک این مسائل درکاهش آرای قالیباف تاثیرگذار است. درنتیجه قالیباف رقیبی جدی برای روحانی نیست.

روزنامه آرمان نوشت: مصطفی میرسلیم نیز به عنوان کاندیدای حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ شانسی نخواهد داشت. در نهایت اصولگرایان بر روی رئیسی متمرکز خواهند شد و رئیسی را در مقابل روحانی قرار خواهند داد.

اصولگرایان وحامیان آنها به دنبال ایجاد یک فضای روانی در انتخابات پیش‌رو هستند، آنها می‌خواهند با ایجاد فضای روانی آرای روحانی را کاهش دهند.

به تازگی زریبافان از رئیسی حمایت کرده و از سویی ظاهرا علی نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی دولت سابق به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی منصوب شد.در نتیجه این امکان وجود دارد که احمدی‌نژاد از رئیسی حمایت کند و در این صورت آرای حامیان رئیس دولت دهم به سبد رئیسی ریخته خواهد شد.

البته در صورت حمایت احمدی‌نژاد از رئیسی حامیان وی از او تبعیت نخواهد کرد. رقابت میان احمدی‌نژاد، رئیسی و روحانی فضای انتخابات را سه‌قطبی می‌کرد. حامیان رئیس دولت سابق حذف احمدی‌نژاد را بر اساس خواست اصولگرایان می‌دانند، در نتیجه احمدی‌نژاد و حامیان او گرایشی به رئیسی نشان نخواهند داد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۲-۰۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.