مرگ ۴ نفر بر اثر سقوط بهمن در خوی

۱۳۹۶-۰۱-۰۲ حوادث

مرگ ۴ نفر بر اثر سقوط بهمن در خوی

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی اعلام کرد: بر اثر سقوط بهمن در ارتفاعات ترس آباد شهرستان خوی، متاسفانه ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

رضا مسافر با اعلام این خبر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۱:۳۰ شب گذشته خبری مبنی بر ریزش بهمن در ارتفاعات روستای ترس آباد بخش قطور شهرستان خوی و مصدومیت تعدادی از روستاییان در این بهمن گزارش شد که به دنبال آن تیم پاسخگویی اضطراری مرکز ERC خوی پس از انجام هماهنگی های لازم با ارگانهای مربوط، به محل حادثه اعزام شدند.

مسافر بیان کرد: این حادثه ۴ فوتی و یک مصدوم از اهالی بومی روستای ترس آباد خوی داشت که ۳ نفر از افراد جان باخته قبل از رسیدن نیروهای امدادی توسط نیروهای مردمی و افراد بومی رهاسازی شده و یک نفر مصدوم نیز با همکاری نیروهای امدادی به مرکز درمانی اعزام گردید تلاشها برای یافتن یک فوتی دیگر این حادثه همچنان ادامه دارد.

مرتضی قنبری سرپرست جمعیت هلال احمر خوی نیز در این رابطه خاطرنشان کرد: در این عملیات جستجو و نجات نیروهای سپاه، یگان ویژه هنگ مرزی قطور، نیروهای فوریتهای پزشکی و هلال احمر و نیز مردم روستا و بخشداران و سایر عوامل حضور دارند و جهت تسریع در عملیات و یافتن جسد فرد چهارم، از جمعیت هلال احمر استان درخواست تیم انست و سگ های جستجو و نجات کرده ایم.

قنبری با اشاره به نجات جان انسانها به عنوان اولویت هلال احمر خاطرنشان کرد: برای نجات جان و جسد هموطنانمان تمام تلاش و امکانات خود را بکار خواهیم برد و امیدواریم هرچه سریعتر جسد چهارم را نیز با همکاری عوامل حاضر در منطقه پیدا و رهاسازی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۱-۰۲ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.