پیش بینی جالب سلطان درباره بازی بعدی پرسپولیس در آسیا

۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ورزش

پیش بینی جالب سلطان درباره بازی بعدی پرسپولیس در آسیا

پیشکسوت پرسپولیس گفت:به صعود پرسپولیس شک نکنید.

به گزارش ۲۴، علی پروین درباره شکست پرسپولیس مقابل الریان اظهار داشت:خیلی حیف شد این بازی را آخر سالی باختیم.پرسپولیس خوب بازی کرد.نیمه دوم بچه ها عالی بودند.فکر می کنم بازیکنان ما کمی تمرکزشان را از دست داده بودند.قطری ها هم خیلی حرفه ای کار کردند.از سه موقعیت سه گل ساختند.من فکر می کنم اگر محمد انصاری در این بازی بود خط دفاع بهتر کار می کرد.

وی ادامه داد:پرسپولیس هر سه گل را یک جور خورد.حتما در این باره کادر فنی تذکرات را داده بود ولی فوتبال است و پیش می آید.این تاباتا با فوتبالی که کرد نشان داد فوتبال به سن و سال نیست.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره اینکه به نظرش سرخپوشان از گروه خود صعود می کنند یا نه گفت:اصلا به صعود پرسپولیس شک نکنید.تیم بالا می رود.همین الریان در تهران ۳،۴ تا از پرسپولیس می خورد.یک بازی الهلال سخت است ولی الوحده را می بریم.اگر الهلال را ببریم،مثل آب خوردن بالا می رویم.

پروین در پایان گفت و گو با کاپ افزود:به نظر من محسن مسلمان در بازی با الریان مثل همیشه عالی بود.این پسر پاس گل بسیار زیبایی داد و به نظر من تا چند سال آینده می تواند خط میانی تیم ملی و پرسپولیس را بیمه کند.

(Visited 47 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.