تشکر آتش نشانان از پرسپولیس +عکس

۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ورزش

تشکر آتش نشانان از پرسپولیس +عکس

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با ارسال نامه‌ای، از باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به سبب ابراز همدردی و همراهی با آتش‌نشانان در پی حادثه پلاسکو، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ۲۴، سایت باشگاه پرسپولیس در مطلبی نوشت: هر زمان که حادثه‌ای در گوشه‌ای از شهرها و ایران عزیز روی می‌دهد، نیروهای از خود گذشته و جان بر کف آتش نشانی و هلال احمر هستند که پیشاپیش سایر نیروها و نهادها برای یاری رسانی به هموطنان عزیزمان در صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

حادثه تلخ آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو در بطن خود درس‌های بزرگی داشت که به احترام هموطنان و آتش‌نشانان شهیدی که فراتر از مسوولیت‌های اخلاقی، انسانی و حرفه‌ای خود وارد عمل شدند و خانواده‌های گرامی داغدار ولی پرافتخار و سربلند آنها امیدواریم فراموش نگردد و به کار بسته شود تا خون سرخ این عزیزان پایمال نگردد.

باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز در پی آسیب‌دیدگی‌های آتش نشانی که حتی عضو کانون هواداران پرسپولیس بودند از رشادت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان یاد کرده بود و در پی حادثه پلاسکو جدا از اینکه چون تمام آحاد جامعه به شدت از این اتفاق متاثر بود، با کمال تاسف شاهد شهادت بعضی از اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس از جمله آتش نشانی که دانشجوی مرکز علمی و کاربردی پرسپولیس بود که چون یاران شیردل خود به دل خطر زد.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران بر این اساس با ارسال نامه‌ای از همدردی و همراهی باشگاه پرسپولیس که در سایت رسمی باشگاه، بازی‌های سرخپوشان و حضور اعضای کادر فنی و مسوولان تیم در پایگاه‌های این سازمان نمود پیدا کرد، تقدیر و تشکر نمود.

باشگاه پرسپولیس امیدوار است با توجه به طرفداران پرشمار خود و اثرگذاری عمیق در مسائل اجتماعی به این سبب، این همراهی به پیامی تبدیل شده باشد که هر یک از ما چه به عنوان یک شهروند و چه در مسوولیتی که داریم با رفتار مسوولانه و رعایت اصول حرفه‌ای و استاندارد، مراقب خود و هموطنانمان باشیم و از این طریق ضمن جلوگیری از هزینه‌های مادی و معنوی به خود و جامعه، عزیزان فعال در عرصه امدادرسانی از جمله آتش نشانان عزیز را کمتر در معرض خطر قرار دهیم. چهارشنبه سوری امسال و هر سال می‌تواند نمادی از این موج باشد که بعد از پلاسکو به راه افتاد و آرزو می‌کنیم فراموش نگردد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.