بارش برف و باران در کشور

۱۳۹۵-۱۲-۱۱ جامعه

بارش برف و باران در کشور

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با ورود موج جدید بارشی به کشور از عصر امروز، شاهد بارش برف در ارتفاعات و باران در شهرها خواهیم بود.

مرتضی ضرابی در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: امروز در شهرهای اراک، اصفهان، ارومیه،اهواز،بندرعباس،بیرجند، تبریز، شیراز، تهران، کرج و مشهد شاهد افزایش غلظت آلاینده ها هستیم. این آلودگی ها تا عصر فردا همزمان با ورود جبهه جدید بارشی به مرکز کشور ادامه داشته و به تدریج از عصر پنج شنبه از غلظت آلاینده ها کاسته می شود.

وی ادامه داد: عصر امروز موج جدید بارشی از غرب کشور وارد شده و بارش در استان های نوار مرزی غرب کشور ادامه دارد. به تدریج بر ضخامت ابرها افزوده شده و  در دامنه های جنوبی زاگرس،چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد نیز شاهد بارش باران خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه اوج بارندگی ها در کردستان و آذربایجان غربی است، تاکید کرد: برای ارتفاعات آذربایجان غربی،شرقی،کرمانشاه، کردستان، همدان و مرکزی بارش برف پیش بینی می شود.

وی با اعلام اینکه موج بارشی از عصر پنج شنبه در استان های مرکز کشور فعال می شود، گفت: برای روز شنبه بارش در بوشهر،اردبیل و استان های شمالی پیش بینی می شود. البته این موج بارشی تا اواسط هفته آینده در کشور فعال است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۲-۱۱ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.