“مسئله؛ مدیریت” به نشریات تخصصی خانواده مطبوعات پیوست

۱۳۹۵-۱۲-۰۱ فرهنگ

“مسئله؛ مدیریت” به نشریات تخصصی خانواده مطبوعات پیوست

مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه تخصصی ‘مسئله؛ مدیریت’ گفت: همزمان با چهارمین جشنواره کارآفرینان ملی و بین المللی ایران در تالار علامه امینی دانشگاه تهران، این نشریه رونمایی و رسما به خانواده مطبوعات کشور می پیوندد.

رامتین فرزاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا درباره «مسئله؛ مدیریت’، اظهار کرد: این نشریه چند هدف اصلی از جمله توجه دادن مدیران و کارآفرینان به مسائلی به ظاهر کم اهمیت اما حیاتی، مانند استرس، برنامه ریزی، رویکردهایی جدید برای مسائل قدیمی چون تغییر نسل و تغییر ذائقه کارمندان و مسائل ارتباطی محیط های کاری و نیز به روز رسانی مدیران و رهبران در موضوع روندهای نوظهور کسب و کار در دنیا را مد نظر قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: درخواست انتشار این ماهنامه سال گذشته به معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه و پس از طی مراحل قانونی، ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۵ مجوز انتشار آن در قالب ماهنامه تخصصی و سراسری صادر شد.

وی افزود: از آن زمان تاکنون و پس از انتشار چندین پیش شماره، تیم محتوایی و هنری آماده و از امروز (یکشنبه) مجله ای متفاوت با ظاهر گرافیکی خاص در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

فرزاد تصریح کرد: این نشریه به صورت کاملاً تخصصی و به دور از جریانات سیاسی به مسائل حوزه مدیران کسب و کار و رهبران کارآفرین خواهد پرداخت و وارد تحلیل های اقتصادی روز نخواهد شد.

وی با اشاره به لزوم تولید محتوای بومی در مدیریت کسب و کار و مستندسازی تجارب رهبران کارآفرین افزود: ماهنامه ‘مسئله؛ مدیریت’ تلاش دارد در جامعه امروز که مدیریت یکی از مهم ترین شاخص های موفقیت کسب و کارهاست، انتخاب اول مدیران برای مطالعه و یادگیری مستمر باشد.

فرزاد، به بخش گفتگوهای برآمده از تجربیات این ماهنامه اشاره کرد و گفت: در شماره اسفند ماه سراغ یکی از مدیران آی تی کشور رفتیم و اتفاق های عجیب شغلش در دوران تحریم ها را شنیدیم. نگرانی های او که ناشی از احتمال از کارافتادن کل فرآیندهای کسب و کارشان به خاطر تحریم ها بود و دیدن این که چطور این استرس از درون به آنها فشار وارد می کرد. در نهایت نیز راهکار و تجربیات وی را برای استفاده مدیران دیگر مستند کردیم.

فرزاد یادآور شد: موضوع اصلی شماره اسفند ماهنامه تخصصی ‘مسئله؛ مدیریت’، سلامت مدیران در عصر استرس است.

این نشریه در قطع وزیری و چهار رنگ و در ۱۲۴صفحه به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی رامتین فرزاد منتشر و در روی دکه های روزنامه فروشی قرار گرفت.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۲-۰۱ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.