ضربه سنگین مردم امریکا به دختر ترامپ

۱۳۹۵-۱۱-۲۵ اقتصاد

ضربه سنگین مردم امریکا به دختر ترامپ

فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورداستروم آمریکا اعلام کرد: فروش محصولات برند ایوانکاترامپ در ماه‌های اخیر و با شکل‌گیری کمیپن تحریم آنها به یک‌سوم کاهش یافته است.

به گزارش رویترز، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای نورداستروم آمریکا اعلام کرد: فروش محصولات برند ایوانکاترامپ در فروشگاه‌های این شرکت در سال مالی گذشته به طور متوسط یک سوم کاهش یافته است.

بر اساس اعلام این فروشگاه زنجیره‌ای طی هفته‌های گذشته و در طول برگزاری مبارزات انتخاباتی ترامپ فروش برند پوشاک ایوانکا ترامپ در آمریکا شدیداً کاهش یافته است. هفته گذشته نورداستروم از برنامه خود برای توقف فروش برند ایوانکو خبر داد که این اقدام باعث شد تا دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در تویتر به دفاع از دختر خود پرداخته و اعلام کند نورداستروم با دختر من رفتار ناعادلانه‌ای داشته است.

طی هفته گذشته همچنین یک فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در آمریکا به نام سیرزاندکمارک ۳۱ محصول برند ترامپ را از فروشگاه‌های خود شامل محصولات خواب، آینه، لوستر و مبلمان جمع‌آوری کرد.

بنا به اعلام نورداستروم آمارها نشان می‌دهد فروش محصولات ایوانکاترامپ در هفته دوم و سوم و چهارم ماه اکتبر سال گذشته ۷۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۲۵ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.