سقوط بهمن در تهران؛ ۳ نفر همچنان مفقود هستند

۱۳۹۵-۱۱-۱۷ حوادث

سقوط بهمن در تهران؛ ۳ نفر همچنان مفقود هستند

رئیس سازمان امدادو نجات هلال احمر گفت: تلاش ها برای یافتن سه مفقود ریزش بهمن در دو منطقه آبعلی و لواسان استان تهران همچنان ادامه دارد.

به گزارش ۲۴ آنلاین، مرتضی سلیمی در گفت و گو با میزان، اظهار داشت:از روز دوازدهم تا ساعت ۷:۳۰ صبح امروز ۱۸۱۶ امدادگر در قالب ۵۰۰ تیم کار امداد در برف و کولاک را در تمامی استان های کشور به جز دو استان سیستان وبلوچستان و همدان انجام داده و به ۳۸ هزار و ۸۰۰ هموطن خدمات امدادی ارائه کردند.

وی ادامه داد: در مجموع در ۲۴۸ شهر، روستا و جاده برفگیر امداد رسانی شده و ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر اسکان اضطراری یافتند.

رئیس سازمان امدادو نجات هلال احمر افزود: در این مدت ۴۱ نفر به مراکز درمانی منتقل و ۱۰ زن باردار نیز منتقل شدند.

سلیمی از مرگ سه نفر در بهمن آبعلی (مبارک آباد) خبر داد و افزود: در این مدت سه نفر هم در آبعلی و مهاباد از زیر بهمن زنده نجات یافتند. در استان تهران جستجو برای یافتن دو کوهنورد در منطقه دشت هویج لواسان و یک مفقود احتمالی در گردنه مبارک آباد همچنان ادامه دارد.

وی با اعلام رها سازی سه هزار و ۷۸۹ خودرو گرفتار در برف و کولاک جاده ها، تاکید کرد: در این مدت ۸۸۰۰ تخته پتو،۷۱۰ کیلوگرم نایلون،۶ هزار و ۶۸۰ بسته غذایی،۱۰ هزار و ۴۰۰ قوطی کنسرو،۵هزار و ۷۹۰ قرص نان و سه هزار و ۱۹۰ بطری آب معدنی در میان هموطنان گرفتار در برف توزیع شده است.

رئیس سازمان امدادو نجات هلال احمر تاکید کرد: ۶ تن اقلام زیستی و غذایی به مناطق آسیب دیده خوزستان،گیلان ولرستان با بالگردهای امدادی ارسال شد.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۱۷ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.