صداوسیما،سخنان ۲برنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر را سانسور کرد

۱۳۹۵-۱۱-۲۲ فرهنگ

صداوسیما،سخنان ۲برنده سیمرغ جشنواره فیلم فجر را سانسور کرد

:

در برنامه‌ای که توسط تلویزیون از مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر پخش شد، صحبت‌های علیرضا داوودنژاد و وحید جلیل‌وند در انتقاد از برنامه هفت و رسانه ملی کامل حذف شد.
به گزارش آفتاب‌نیوز؛ جایزه ویژه هیات داوران جشنواره‌ فیلم فجر به علیرضا داودنژاد کارگردان فیلم «فراری» تعلق گرفت و وی در سخنانی گفت: اینجا سوالی وجود دارد که چرا رسانه ملی درباره جشنواره و شور و حالی که جوان‌ها دارند به جای حمایت، جو را متشنج می‌کند؟! این سوال، یک جواب ساده دارد. وقتی رسانه ملی فیلم‌های ما را نمی‌خرد و غرق در فیلمهای هالیوودی است، چطور انتظار دارید که از ما حمایت کند؟! اگر حمایت کند، می‌گویند پس چرا فیلمهایشان را پخش نمی‌کند؟! این را در این شرایط طبیعی بدانید که همین رسانه ملی اگر برنامه‌ای بگذارد، باید توهین و سرکوب سینمای ایران باشد اما امیدوارم این موضع خصمانه به پایان برسد.
جلیلوند هم در سخنانی گفت: من هم مثل سایر رفقایم حرف‌هایی داشتم. رسانه میلی، هفت، افخمی، فراستی تمام تلاش‌ خود را کردید که ما با هم قهر کنیم! ولی من، مهدویان و ایرج‌زاد (کارگردانان دو فیلم ماجرای نیمروز و تابستان داغ) را دوست دارم.برای درخشنده تا کمر خم می‌شوم. رامبد عاشقتم. ما همه همدیگر را دوست داریم.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۲۲ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.