ایران ۱۲ قطار کمپرسور از زیمنس خرید

۱۳۹۵-۱۱-۰۷ اقتصاد

ایران ۱۲ قطار کمپرسور از زیمنس خرید

شرکت زیمنس قراردادی با یک شرکت ایرانی برای تامین ۱۲ قطار کمپرسور مورد استفاده در دو مرکز فرآوری گاز طبیعی امضا کرده است.
به گزارش ۲۴آنلاین، شرکت زیمنس قراردادی با شرکت همپا انجنیرینگ ایران برای تامین ۱۲ قطار کمپرسور مورد استفاده در دو مرکز فرآوری گاز طبیعی امضا کرده است.

بر اساس این قرارداد، این شرکت این قطارهای کمپرسور را که هر کدام متشکل از کمپرسورهای مدل اس تی سی- اس وی زیمنس است برای استفاده در مجتمع های گازی ای که توسط شرکت پالایش پارسیان سپهر اداره می شود تحویل خواهد داد.

نماینده شرکت زیمنس در ایران گفت: «زیمنس از سال ۱۸۶۸ در ایران حضور داشته و فعالیت قابل توجه خود در کشور را در این مدت ادامه داده است. این اولین سفارش بزرگ ثبت شده در بخش نفت و گاز از زمان لغو تحریم ها در ژانویه ۲۰۱۶ است.»

«بهترین تکنولوژی ما و تخصص قابل اتکای شرکت در بخش نفت و گاز ایران به ایرانی ها کمک خواهد کرد تا یک سیستم برقی سازی پایدار، به صرفه و مدرن را توسعه دهند.»

از این ۱۲ قطار کمپرسور، ۱۰ عدد در مجتمع بازیافت هیدروکربن سی ۲+ موهر در استان فارس مورد استفاده قرار خواهد گرفت. کار این مجتمع فرآوری گاز طبیعی و تبدیل آن به هیدروکربن های سی ۲+ است.

مدیر شرکت همپا انجنیرینگ گفت: «زیمنس شریکی است که همه توانمندی های لازم نظیر وسعت عرضه قابل توجه را داراست که می تواند ۱۲ قطار کمپرسور را برای پروژه بازیافت سی ۲ تامین نماید.»

میزان

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۷ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.