بازیگرانی که به استقبال پیکر استاد تئاتر رفتند

۱۳۹۵-۱۱-۰۶ فرهنگ

بازیگرانی که به استقبال پیکر استاد تئاتر رفتند

در دقایق اولیه امروز چهارشنبه ششم بهمن‌ماه پیکر استاد رکن‌الدین خسروی در میان استقبال خانواده، شاگردان و جمعی از اهالی تئاتر به فرودگاه امام خمینی (ره) رسید.

در استقبال پیکر استاد رکن‌الدین خسروی، علاوه بر خانواده این هنرمند باسابقه تئاتر ایران، مهدی شفیعی مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی، اصغر همت مدیرعامل خانه تئاتر و هنرمندانی همچون ایرج راد، فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی، رویا تیموریان، کاظم بلوچی، تاجبخش فنائیان، الهام پاوه نژاد، عطااله کوپال، خسرو احمدی، بهروز بقایی،  عباس جهانگیریان، مسعود دلخواه، نادر برهانی‌مرند،   شکرخدا گودرزی، حمید مظفری و… حضور داشتند.

لازم به یادآوری است؛ مراسم تشییع پیکر استاد رکن‌الدین خسروی که پیش از این قرار بود پنج‌شنبه ۷ بهمن ماه برگزار شود با یک روزتأخیر و در تاریخ جمعه هشت بهمن برگزار خواهد شد.

بنا به درخواست همسر استاد رکن‌الدین خسروی برای ادای احترام به مراسم شهدای آتش‌نشان، تشییع پیکر استاد خسروی با یک روز تأخیر جمعه هشت بهمن، ٩ صبح در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

رکن‌الدین خسروی کارگردان و مدرس تئاتر که تا سال ۷۶ در ایران به تدریس کارگردانی تئاتر در دانشگاه‌های آزاد اسلامی، سوره و در دوره‌های تخصصی نیاوران اشتغال داشت روز ۲۸ دی ماه پس از مدت‌ها بیماری در لندن دار فانی را وداع گفت.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۶ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.