روایت تلخ بازیگری که فدای یک جنایت شد

۱۳۹۵-۱۱-۰۳ فرهنگ

روایت تلخ بازیگری که فدای یک جنایت شد

نمایش کمدی اجتماعی «گاردونی» به کارگردانی،نویسندگی و بازیگری رضا فتح‌اللهی از روز چهارشنبه ۶ بهمن ماه در فرهنگسرای «نیاوران» به روی صحنه می‌رود.

به گزارش  روابط عمومی بنیاد آفرینشهای هنری نیاوران، این نمایش برگرفته از روایت تلخ بازیگری است که سال‌ها قبل خودش را فدای یک جنایت می‌کند.

نمایش «گاردونی» قرار بود با ۹ بازیگر کار خود را آغاز کند و هر کدام از این بازیگران نقش ۴ کاراکتر را بازی کنند ولی سال‌ها تفکر و تمرین بدل شد به روایتی از یک نفر که در قالب ۴۸ شخصیت متفاوت ایفای نقش می‌کند.

گفته می‌شود؛ «گاردونی» کاری متفاوت از گروه نمایش «صور» می‌باشد و کاری است که مخاطبان را به مدت ۶۰ دقیقه از مشکلات روزمره زندگی دور می‌کند و به دنیای دیگر می‌برد.

آهنگسازی و نوازندگی گیتار کلاسیک این نمایش به عهده هادی گودرزی می‌باشد، همچنین طراحی صحنه و لباس این نمایش نیز برعهده رضا فتح اللهی بوده است.

دستیار کارگردان این نمایش سهیلا خسروبیگی است،حمیدرضا ضیایی راد مدیریت پروژه را بر عهده داشته،امیرحسین گلیارانی مدیر صحنه خواهد بود و رضا زعیمی به عنوان منشی صحنه گروه را همراهی می‌کند.

این نمایش تا ۱۵ بهمن ماه به غیر از روزهای شنبه و سه‌شنبه هر روز ساعت ۲۰ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران، به روی صحنه می‌رود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۳ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.