هالیوود خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را فیلم می‌کند

۱۳۹۵-۱۱-۰۳ فرهنگ

هالیوود خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را فیلم می‌کند

تهیه کنندگان برادران وارنر یعنی استودیویی که تهیه اسپین آف هری پاتر «جانواران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» را در دست داشت، امیدوارند بتوانند وقتی آقای فراژ و ارون بنکس دفعه بعد از ایالات متحده بازدید می‌کنند، با آن‌ها ملاقاتی داشته باشند.
سرویس فرهنگ و هنر مشرق- کمپانی برادران وارنر قصد دارد فیلمی درباره رهبر حزب جدایی طلب بریتانیا و کمپین او برای جدایی از اتحادیه اروپا بسازد. آماده از راه رسیدن فیلم نایجل فَراژ و برگزیت شوید. فیلمساز هالیوودی که پشت مجموعه فیلم های «هری پاتر» است، در حال مذاکره است تا فیلمی درباره کمپین این رهبر سابق حزب استقلال طلب بریتانیا (Ukip) به منظور خارج کردن بریتانیا از اتحادیه اروپا بسازد.

برادران وارنر که یکی از موفق ترین استودیوهای فیلم دنیاست، با ارون بنکس میلیونرصنعت بیمه بریتانیا که سرمایه گذاری کرد تا از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا حمایت کند، وارد مذاکره شده تا بتواند فیلمی بر پایه کتاب خاطرات موفق او در مورد این کمپین که در نهایت به پیروزی هم رسید بسازد.اندی ویگمور که سخنگوی آقای بنکس است، گفت: «تعدادی از هالیوودی‌های جدی با ما ارتباط برقرار کرده‌اند تا حقوق رسمی کتاب را خریداری کنند. آن ها می خواهند با اقتباس از آن فیلم بسازند»تهیه کنندگان برادران وارنر یعنی استودیویی که تهیه اسپین آف هری پاتر «جانواران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها» را در دست داشت، امیدوارند بتوانند وقتی آقای فراژ و ارون بنکس دفعه بعد از ایالات متحده بازدید می‌کنند، با آن‌ها ملاقاتی داشته باشند. این دو به منظور شرکت در مراسم تحلیف دونالد ترامپ که روز بیستم ژانویه برگزار می شود به آمریکا می‌روند. فراژ مدتی پیش و به فاصله کمی پس از انتخاب شدن دونالد ترامپ در برج ترامپ در نیویورک به ملاقات او رفت و حتی پیش از نخست وزیر بریتانیا، به نخستین مسئول بریتانیایی بدل شد که با ترامپ ملاقات می‌کند.

 

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۳ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.