حرفهای پدر بیانیه نویسی درباره بیانیه های کی روش

۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ورزش

حرفهای پدر بیانیه نویسی درباره بیانیه های کی روش

سرمربی اسبق تیم ملی درباره کی روش صحبت کرد.

به گزار ش۲۴، محمد مایلی کهن در گفت و گویی درباره بیانیه های اخیر کی روش صحبت کرده که متن گفت و گوی صورت گرفته با او را در زیر می خوانید:

 شما پدر بیانیه‌نویسی فوتبال ایران هستید و زمانی که سرمربی تیم ملی بودید بیانیه می‌نوشتید. اکنون کی‌روش بیانیه‌های تندی می‌نویسد. نظر شما در این مورد چیست؟

من کاپ را به کی‌روش دادم. یک بیانیه نوشتم و با همان بیانیه سرمربیگری تیم ملی را رها کردم و آن را بوسیدم و کنار گذاشتم و از تیم ملی کنار رفتم. ایشان مدام بیانیه می‌دهد و آب هم از آب تکان نمی‌خورد. انگار هیچ مرجعی بالاتر از او در فوتبال ما نیست. هر طور دلش می‌خواهد می‌تازاند. کسی هم نمی‌تواند بگوید بالای چشمش ابروست.

کی‌روش مدعی است که برانکو چشمش به دنبال صندلی تیم ملی ایران است. 

چه اشکالی دارد برانکو سرمربی تیم ملی شود و جای کی‌روش را بگیرد. او که می‌گوید همه جا خواهان دارد و پول بهتری هم به او می‌دهند. خب بگذارد برانکو جانشینش شود. کی‌روش سالی یک ماه در ایران حضور دارد و ۱۲ ماه حقوقش را می‌گیرد و جزو ۵ مربی گران دنیا هم هست.

 با شرایطی که در فوتبال ملی ما حاکم شده فکر می‌کنید بتوانیم از پس دو بازی حساس با چین و قطر بربیاییم. 

ایشان به خودشان اجازه نمی‌دهند تا حتی مسابقات لیگ برتر را تماشا کنند. بعد می‌گویند اگر اتفاقی بیفتد تقصیر برانکو سایرین است. آیا کی‌روش خودش وقت می‌گذارد؟ او چرا ما را با چین مقایسه می‌کند؟ از چه زمانی فوتبال چین برای ما مهم شده است؟ چرا ما را با ژاپن مقایسه نمی‌کند؟ آیا ژاپن هم اردویی بلندمدت می‌گذارد؟ بر فرض ما بخواهیم اردوی بلندمدت بگذاریم آیا تیم ملی می‌تواند لژیونرهایش را در اختیار بگیرد؟ جای تاسف دارد که کی‌روش خودش را بالاترین مرجع فوتبال ما می‌داند و کسی هم نیست که او را سر جایش بنشاند. حیطه وظایفش را به او گوشزد کند. این خیلی بد است. در امارات هم کی‌روش را ۶ ماه بیشتر تحمل نکردند.

 فکر می‌کنید با این شرایط کی‌روش بتواند همکاری‌اش را با تیم ملی ادامه دهد؟

مقصر کی‌روش نیست. مقصر متولیان فوتبال هستند که چنین شرایطی پیش آمده است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.