پیش‌فروش جشنواره فیلم فجر همچنان اختلال دارد

۱۳۹۵-۱۱-۰۲ فرهنگ

پیش‌فروش جشنواره فیلم فجر همچنان اختلال دارد

با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از آغاز پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره فیلم فجر، هنوز اختلال سایت رفع نشده است.

پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر از ساعت ۸ صبح جمعه – یکم بهمن‌ماه – آغاز شد، اما در همان ابتدا به دلیل مشکلی که در سایت فروش به وجود آمد، بلیت‌فروشی با اختلال همراه شد.

امروز شنبه – دوم بهمن‌ماه – هم در مراجعه به سایت پیش‌فروش مشاهده می‌شود که گزینه “خرید” وجود ندارد! اما سانس‌های برخی سینماها و ظرفیت فروش پُر شده است.

در همان صبح روز شنبه دست‌اندرکاران بخش بلیت‌فروشی فیلم فجر در پی تماس خبرنگار ایسنا وعده دادند که تا ساعاتی دیگر این اشکال برطرف خواهد شد و ترجیح دادند توضیح رسمی اعلام نکنند.

با این حال بعدازظهر جمعه، روابط عمومی جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که “با توجه به استقبال گسترده از پیش فروش اینترنتی بلیت‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، سامانه پیش‌فروش اینترنتی برای کاربران تهرانی در ساعات اولیه با اختلال مواجه شده که ضمن پوزش، اعلام می‌شود پیش‌فروش بلیت‌ها در تهران ساعت ۱۲ شب دوشنبه ۴ بهمن‌ماه به پایان خواهد رسید و زمان کافی برای مراجعه و پیش‌خرید بلیت‌ها وجود دارد.”

این در حالی است که مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر با اشاره به تأکید دبیر سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: با توجه به استقبال صورت گرفته از سوی مردم، امسال ظرفیت فروش بلیت برای مخاطبان جشنواره افزایش خواهد یافت.

امسال برخلاف سال‌های گذشته پیش فروش اینترنتی بلیت‌های فجر به سایت جدیدی سپرده شده، در حالی‌که هر سال سینماتیکت این بلیت فروشی را انجام می‌داد.

ما همچنان پیگیر تماس با مسئولان مربوط به این بخش است، ولی تاکنون پاسخی از آن‌ها نگرفته است.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۱-۰۲ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.