شکایت رییس دولت اصلاحات از سردار نقدی

۱۳۹۵-۱۰-۲۹ سیاست

شکایت رییس دولت اصلاحات از سردار نقدی

وکیل رئیس دولت اصلاحات از شکایت علیه سردار نقدی خبر داد.

سید محمد انجام وکیل رئیس دولت اصلاحات در گفت‌وگو با آنا، درباره موضوع این شکایت اظهار کرد:‌ سردار نقدی چندی پیش در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق ادعا می‌کند که رییس دولت اصلاحات از پادشاه عربستان برای کارهای سیاسی خود پول گرفته است که خبرنگار به سردار نقدی می‌گوید قبلا این مسئله تکذیب شده است. سردار نقدی جواب می‌دهد که من را محاکمه کنید و من آنجا جواب می‌دهم.

وکیل رئیس دولت اصلاحات اضافه کرد: چون این ادعا مبنایی ندارد قریب دو هفته پیش یک شکایت کیفری با عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه سردار نقدی در شعبه ۴ بازپرسی دادسرای رسانه ثبت کردیم که در حال رسیدگی است.

وی درباره علت طرح شکایت از سوی رئیس دولت اصلاحات تشریح کرد: سال ۸۸ در برنامه «دیروز،‌ امروز، فردا» آقای شریعتمداری موضوع جرج سورس را علیه رییس دولت اصلاحات مطرح کرد. رییس دولت اصلاحات مشی شکایت ندارد اما در دیداری که با علما و مراجع قم داشتند وقتی این مسئله مطرح می‌شود به رییس دولت اصلاحات می‌گویند که اگر مسئله واقعیت ندارد شکایت کنید به همین خاطر تصمیم به طرح شکایت گرفته شد. شکایت از مدیرمسئول روزنامه کیهان در شعبه ۲ بازپرسی کارکنان دولت مورد رسیدگی قرار گرفت و آقای شریعتمداری یک نوبت احضار و تفهیم اتهام شد. آقای شریعتمداری در آن جلسه گفته بود که طرح این شکایت خیلی مسخره است و رییس دولت اصلاحات هم قبول دارد ولی این وکیل سرخود، این مسئله را پیگیری می کند.

وکیل رئیس دولت اصلاحات گفت: من از رییس دولت اصلاحات کسب اجازه کردم که طرح شکایت از سردار نقدی را در رسانه ها مطرح کنم.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۲۹ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.