شوک مهمانان ویژه فرزاد فرزین در دومین شب جشنواره موسیقی فجر

۱۳۹۵-۱۰-۲۶ فرهنگ

شوک مهمانان ویژه فرزاد فرزین در دومین شب جشنواره موسیقی فجر

فرزاد فرزین در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر با گروه شوک در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفت وقطعات خاطره انگیز خود را اجرا کرد.
در ابتدا از بلند گوها پیامی پخش شد مبنی بر این که جشنواره امسال ازتاریخی ترین و بی سابقه ترین جشنواره ها است چرا که متاسفانه با رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی مقارن شده و این واقعه منجر به جابه جایی زمان آن شده است.

در ابتدای این کنسرت قطعه« آره آره» اجرا شد سپس قطعات «شش» و «عذابم نده» «نگرانتم» و «تو فکرتم» و «ای وای دلم»،«قلبم را» ، «ماه عسل» «با تو»و«احساس» را اجرا کرد.

بعد از اجرای قطعه «تو فکرتم» درباره آلبوم تازه خود گفت: «آلبوم شانزلیزه» سال ۹۶ منتشر می شود و ما تلاش می کنیم که این آلبوم را در بهترین زمان منتشر کنیم. در ادامه این کنسرت فرزاد فرزین به همراه دو نوازنده خود در حال دست زدن قطعه « قلبم را » با شور وصف ناپذیری برای حضار اجرا کرد.

بعد از پایان بخش اول کنسرت، فرزین صحنه را ترک کرده و در اختیار نوازندگان خود برای هنرنمایی قرار داد؛ در این هنگام صدای سازهای ساکسیفون ،گیتار الکتریک ،پرکاشن، ویولن و ارگ در سالن پیچید و شور وصف ناپذیری را با خود به همراه داشت.

در بخش دوم این کنسرت فرزاد فرزین به روی صحنه آمد وقطعه «برگرد» را خواند سپس قطعات «عاشقت شدم» و«بیا بیا» را اجرا کرد و گفت : علیرضا طلیسچی، یک دوست خوب و خواننده خوش صدا در سالن حضور دارد که به تازگی نخستین کنسرت خود را برگزار کرده است.

در ادامه فرزاد فرزین قطعه «درکم کن» را با تصاویری از شعله های آتش به زیبایی تمام اجرا کرد و بعد از آن آهنگ «احساس» را اجرا و حضور دکتر چراغعلی و کیوان ملکی را در سالن اعلام‌ کرد و از طرفداران خود خواست تا این دو عزیز را تشویق کنند و اشاره کرد که معمولا اجراهای ما کارگردانی شده است ولی چون برای جشنواره بود بدون کارگردانی به صحنه آمدیم.

بعد از اجرای قطعه پر طرفدار «ماه عسل »، فرزاد فرزین کنسرت خود را با قطعه «با تو» به پایان رساند.

منبع:دیباچه

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۲۶ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.