سخنگوی ناجا: قرارگاه انتخاباتی نیروی انتظامی تشکیل شد

۱۳۹۵-۱۰-۰۵ جامعه

سخنگوی ناجا: قرارگاه انتخاباتی نیروی انتظامی تشکیل شد

سخنگوی ناجا از تشکیل قرارگاه انتخاباتی نیروی انتظامی خبر داد.

سردار منتظر المهدی امروز در نشست خبری گفت: نیروی انتظامی با تشکیل قرارگاه انتخابات قصد دارد تا امنیت در انتخابات را برای خلق حماسه دیگر تامین کند.

سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به سامانه پیامکی پلیس ۱۱۰ گفت: این سامانه به منظور رسیدگی به معضلات جامعه در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز به صورت پلی بین مردم و پلیس نیروی انتظامی است. تلفن ۱۱۰ نیروی انتظامی به نوعی اورژانس پلیس محسوب می‌شود و ما تلاش می‌ کنیم در کمترین زمان ممکن به مشکلات مردم رسیدگی کنیم.

منتظر المهدی در خصوص پلاک‌گذاری موتورسیکلت دو کاربراتور خاطرنشان کرد: ما ۱۱ میلیون موتور سیلکت در کشور داریم که ۳ میلیون آن‌ها در تهران وجود دارد. یک و نیم میلیون از موتورهایی که در تهران وجود دارند در طول شبانه‌روز در خیابان‌ها تردد می‌کنند این موتورسیکلت‌ها به ازای هر ۱۶ کیلومتر ۳۸۰ تن آلاینده تولید می‌کنند که این آمار ۸ برابر بیشتر از استانداردهای جهانی است.

وی با اعلام آمار کاهش جان باختگان حوادث رانندگی خاطرنشان کرد: در ۸ ماه نخست سال جاری ما ۱۳ درصد در آمار جان باختگان رانندگی کاهش داشتیم بطوریکه نسبت به سال گذشته ۶ .۲ درصد آمار مرگ و میر‌ها کاهش پیدا کرد. ما با تلاش به دنبال روزی هستیم که حتی یک نفر هم در سوانح رانندگی جان خود را از دست ندهد.

سخنگوی نیروی انتظامی در خصوص کشفیات کالاهای قاچاق گفت: در ۸ ماهه نخست سال جاری کشفیات کالاهای قاچاق توسط نیروی انتظامی ۴۲ درصد ارزش ریالی افزایش داشته است. ارزش کشفیات در ۸ ماه نخست امسال برابر با ۱۷ تریلیون و ۱۴۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون و ۹۰۱ هزار و ۹۸۴ ریال است.

منبع:  ایلنا

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۰۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.