خرید و فروش سهام عدالت ممنوع

۱۳۹۵-۱۰-۰۳ اقتصاد

خرید و فروش سهام عدالت ممنوع

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی هر گونه معامله سهام عدالت را باطل دانست.
پوری حسینی با تاکید بر غیرقانونی بودن خرید و فروش سهام عدالت گفت: این روزها که موضوع پرداخت سود و سهام به مشمولان سهام عدالت مطرح شده، بازار خرید و فروش این سهام ممکن است رونق گیرد که ما به مردم توصیه می‌کنیم وارد این فضای معاملاتی نشوند، چرا که خرید و فروش سهام عدالت از اساس باطل است.
به گزارش۲۴ آنلاین و به نقل از سازمان خصوصی سازی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: برگه‌ای که بابت سهام عدالت در دست مردم است، فقط نشانگر ثبت‌نام قطعی وی در سامانه سهام عدالت بوده و اگر فردی این برگه را مورد معامله قرار دهد، قراردادش از بیخ و بُن باطل است. وی تصریح کرد: برگه‌ای که هم‌اکنون در دست مردم است و متاسفانه در مواردی مورد معامله قرار می‌گیرد، نشانگر مشمول بودن آنها در این طرح است و نباید خرید و فروش شود؛ این در شرایطی است که دولت فقط ۴۹ میلیون نفری را که در گذشته ثبت‌نام کرده‌اند سهامدار می‌داند و فقط به آنها متعهد است؛ پس هر کسی که این برگه را خریداری کند، سر خود کلاه گذاشته است چرا که فقط فردی که نامش در سامانه است، سهام می‌گیرد.
پوری حسینی خاطرنشان کرد: برگه‌هایی که هم‌اکنون در دست مردم است، به مفهوم ثبت‌نام قطعی آنها بوده و سازمان خصوصی‌سازی قصد ندارد آن کاغذ را از مردم دریافت نماید.

(Visited 28 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۰۳ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.