ترامپ جزئیات نامه پوتین را منتشر کرد

۱۳۹۵-۱۰-۰۳ سیاست

ترامپ جزئیات نامه پوتین را منتشر کرد

رئیس جمهور منتخب آمریکا جزئیات بیشتری از نامه ولادیمیر پوتین به وی را منتشر کرد.

به گزارش میزان به نقل از پولیتیکو، دونالد ترامپ روز جمعه نامه‌ای را که از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دریافت کرده بود، منتشر کرد.

در این نامه پوتین ابراز امیدواری کرده است که دو طرف در آینده بتوانند در راستای پیشنهادهای ارائه شده از سوی وی حرکت کنند و مجبور به انتخاب جایگزین برای آن نباشند.

این نامه که مربوط به ۱۵ دسامبر است تمایل برای همکاری بیشتر بین دو کشور را بیان می‌کند که پیش از این تیرگی زیادی را به خصوص بعد از ماجرای اوکراین و اتهام حمله سایبری روسیه به سیستم انتخابات آمریکا، تجربه کرده است.

پوتین در این نامه نوشته است: چالش‌های جدی جهانی و منطقه‌ای که ما طی سال‌های اخیر مجبور بودیم با آنها روبه‌رو شویم، نشان می‌دهد که روابط روسیه و آمریکا یک عامل مهم در ایجاد ثبات و امنیت در جهان است.

پوتین در این نامه خطاب به ترامپ نوشته است: من امیدوارم بعد از این که شما زمام ریاست جمهوری را در دست گرفتید، ما بتوانیم با عمل کردن به شیوه‌ای سازنده و کاربردی، گام‌های واقعی در چهارچوب احیای روابط دوجانبه در حوزه‌های مختلف برداریم و همچنین روابط خود در صحنه بین‌المللی را به یک سطح جدید برسانیم.

در این نامه همچنین پوتین سال نو میلادی را به ترامپ تبریک گفته است.

دونالد ترامپ نیز ضمن انتشار این نامه گفته است که احساسات رئیس جمهور روسیه کاملا درست هستند.

رئیس جمهور منتخب آمریکا در این باره گفت: افکار پوتین کاملا درست هستد و من امیدوارم دو طرف بتوانند این افکار را عملی کنند و مجبور به انتخاب جایگزین برای آن نباشند.

(Visited 30 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۰۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.