انتقاد امام جمعه موقت تهران از درخواست کنندگان رفع حصر

۱۳۹۵-۱۰-۰۳ سیاست

انتقاد امام جمعه موقت تهران از درخواست کنندگان رفع حصر

آیت الله کاظم صدیقی در خطبه نماز جمعه تهران که ظهر امروز در مصلی امام خمینی برگزار شد با بیان اینکه کمر بشریت در حال خرد شدن است و انسان های زیر باز زندگی له می شوند اظهار داشت: مسئولان خدا را در نظر بگیرند و مرگ را از یاد نبرند زیرا دنیا به کسی وفا نکرده است.

وی ادامه داد: امان از رشوه و ربا که اگر خطری برای مملکت ما باشد همین حقوق های بی حساب و بی توجهی به جوان های دربه دری است که نمی توانند متاهل شوند.
امام جمعه موقت تهران با اشاره به نزدیک شدن به سالروز حماسه ۹ دی سال ۸۸ بیان داشت: خطر فتنه ۸۸ از همه خطرات انقلاب بیشتر و بزرگتر بود.
وی با اشاره به اینکه هنگام  جنگ دشمن از خارج ضربه می زند اظهار داشت: ولی در فتنه کسانی بر ناقه فتنه سوار شده بودند که کنار امام بودند و جای شبه بیشتر بوده و عده زیادی در آن فضای غبار آلود خام شدند.
آیت الله صدیقی با تاکید بر اینکه این مردم این انقلاب را تا حضور امام زمان(عج) زیر پرچم ایشان حفاظت خواهند کرد با تبریک آزادسازی حلب اظهار داشت: این آزادی به قیمت خون شهدای مدافع حرم صورت گرفت و این فقط یک پیروزی نظامی نیست بلکه یک پیروزی فرهنگی و انقلابی است.
وی تاکید کرد: در این پیروزی حامیان تروریست ها کاملا منزوی شدند.
امام جمعه موقت تهران در ادامه به سرکوب صدای مردم بحرین توسط رژیم آل خلیفه اشاره کرد و گفت: جرم مردم بحرین این است که طی چند سال در مقابل سازمان های دروغگوی مدعی حقوق بشری خواهان اعتبار آرایشان هستند.
وی تصریح کرد: خواسته این مردم مطابق همان ادعای این سازمان ها است که می گویند باید حکومت مردم به مردم برقرار شود.
آیت الله صدیقی با اشاره به سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم از سوی رژیم غیر بحرینی آل خلیفه یادآور شد: شیخ عیسی قاسم در بحرین به دنیا آمده و آل خلیفه با این سلب تابعیت و بستن آب به روی مردم نمی تواند کاری از پیش ببرد و این ننگ سازمان ملل است که پشت رژیم هایی می ایستد که حتی یک انتخابات هم ندارند.
امام جمعه موقت تهران با محکوم کردن سکوت سازمان ملل تاکید کرد: ما دیگر از این سازمان ها توقعی نداریم.
آیت الله صدیقی نقض برجام از سوی آمریکا را قابل پیش بینی خواند و اظهار داشت: آن روزها مسئولین باید با استحکام بیشتری وارد می شدند و حالا که نقض کردند باید یک مقابله ای صورت بگیرد که در حد نظام انقلابی ما باشد.
وی دستور صادره از سوی روحانی به سازمان انرژی اتمی مبنی بر مقابله با نقض برجام را فاقد توانایی لازم برای ایجاد مشکل برای آمریکایی خواند و یادآور شد: خود آمریکایی ها هم گفتند دستور رئیس جمهور ایران خلاف برجام نیست و توصیه ما این است که یک اقدام جدی انجام شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۰۳ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.