حافظی: رئیس پلیس راهور تهران با فشار قالیباف برکنار شد

۱۳۹۵-۱۰-۰۱ جامعه

حافظی: رئیس پلیس راهور تهران با فشار قالیباف برکنار شد

رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در توئیتی که در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت، از نقش شهردار تهران در برکنار رئیس پلیس راهور تهران خبر داد.

به گزارش ۲۴ آنلاین، صبح دیروز اعضای شورای شهر تهران میزبان رئیس جدید پلیس راهور تهران بودند و مساله ترافیک در شهر تهران یکی از مباحث داغ در این جلسه بود.

آنچه بیش از همه مورد انتقاد اعضای شورای شهر در این جلسه بود، چرایی برگزاری نمایشگاه الکامپ در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران در اتوبان چمران بود.
اعضای شورای شهر معتقدند با توجه به وجود نمایشگاه شهر آفتاب و الزام برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ در این نمایشگاه، دیگر الزامی برای برگزاری نمایشگاه‌ها در اتوبان چمران وجود ندارد.

این انتقادات به جایی رسید که محمدمهدی تندگویان با انتقاد از پلیس راهور اعلام کرد:«پلیس از ترافیک نمایشگاه گلایه می‌کند، اما قرارداد چندصدمیلیونی با شرکت نمایشگاه‌ها می‌بندد.»

اما انتقادات از پلیس راهور به اینجا ختم نشد، به طوریکه بامداد امروز رحمت‌اله حافظی عضو شورای شهر تهران در توئیتی در حساب شخصی خود در توئیتر نوشت:« با فشار قالیباف، فرمانده پلیس راهور تهران عوض شد و به‌دنبال آن شاهد ترافیک سنگین در شهر طی یک‌ماه گذشته هستیم، هدف‌شان چیست؟»

منبع: خبرآنلاین

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۱۰-۰۱ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.