حرفهای جالب شهاب حسینی در برنامه نود

۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ورزش

حرفهای جالب شهاب حسینی در برنامه نود

بازیگر سینمای کشورمان گفت: زمانی هافبک پاس تهران بودم.
به گزارش ۲۴، شهاب حسینی در گفتگو با برنامه نود اظهار داشت: تمام تفریح دورا ن نوجوانی من فوتبال گل کوچک بود. مدتی هم در نوجوانان پاس تمرین کردم. در آن زمان هافبک بودم اما توان کافی را نداشتم. بعد هم به دلیل یک تصادف کلا از فوتبال کنار رفتم.
وی در این باره که دوست دارد بین یک فوتبال زنده، یک فیلم سینمایی و رفتن به دیدار آشنایان کدام را انتخاب کند اذعان داشت: طبیعتا فوتبال زنده را انتخاب می کنم زیرا فقط فوتبال در آن لحظه رخ می دهد ولی فیلم را می توان بعدا دید. فوتبال همیشه از منظری دیگر برایم قابل توجه بوده است. نتایج برایم چندان اهمیت ندارد اما فوتبال دنیایی است که تمام مناسبات و روابط انسانی را می توان در آن دید.عکس العمل آدمها در فوتبال خیلی جالب و طبیعی است.
بازیگر سینمای کشورمان درباره بهترین فوتبالی که در عمرش دیده است، گفت: بازیهایی که کمی بحران داشته است مثل برد ۴ بر صفر آلمان مقابل آرژانتین یا اتفاق وحشتناکی که برای برزیل در جام جهانی رخ داد و ۷ گل از آلمان خورد از جمله جالب ترین مسابقات بوده است اما دیدار ایران و استرالیا دراماتیک ترین مسابقه ای بوده که دیده ام. یادم است وقتی بازی ایران و استرالیا پخش شد جنس تصویر مثل دوربین های همیشگی نبود. ضمن این که خداداد را دوست داشتم
حسینی درباره انتخاب بین مسی یا رونالدوگفت: مسی.
وی افزود: البته بازیکن محبوبم در تمام دوران زیدان بود. او در قهرمانی ۱۹۹۸ خیلی تاثیرگذار بود و دوره بعد که مصدوم بود تیمش از گروه خود صعود نکرد.
حسینی درباره آخرین بازی زیدان بیان داشت: زیدان در سال ۲۰۰۶ دنبال یک پایان متفاوت می گذشت. شاید یک فلسفه ای مثل این که در یادها بماند. او نیامد حساب و کتاب کند. من آن لحظه را دوست داشتم. در عالم سینما هم جک نیکلسون در هر فیلمی تاثیرگذار بوده است؛ درست مثل زیدان.
بازیگر سینمای ایران درباره شرایط فرزندانش و علاقه آنها به فوتبال گفت: دو پسر ۱۳ و ۵ ساله دارم اما آن ها چندان فوتبالی نیستند.
حسینی در ارتباط با دو کلمه قرمز و آبی گفت: قرمز نماد خون و حرکت است و آبی نشانه مهرو محبت

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.