تصویب کلیات لایحه بودجه ۹۶ در کمیسیون برنامه و بودجه

۱۳۹۵-۰۹-۲۱ اقتصاد

تصویب کلیات لایحه بودجه ۹۶ در کمیسیون برنامه و بودجه

به گزارش ۲۴ آنلاین ، ایسنا نوشت: کلیات لایحه بودجه سال ۹۶ در جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه بودجه به تصویب رسید.

محمدرضا تابش با اعلام این خبر گفت: محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه حضور پیدا کرد و توضیحاتی در رابطه با لایحه بودجه ٩۶ در ابعاد مختلف ارائه داد.

همچنین اعضای کمیسیون سوالات و ابهامات خود را مطرح کردند و در نهایت کلیات لایحه بودجه ۹۶ به اتفاق آرای اعضای حاضر به تصویب رسید.

وی افزود: طی روزهای آینده جزییات لایحه بودجه ٩۶ در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین اعضای کمیسیون تلفیق ظرف این هفته انتخاب خواهند شد و ضمن ١٠ روز فرصت ارائه پیشنهادات نمایندگان، کمیسیون‌های تخصصی نیز ۱۵ روز فرصت دارند پیشنهادات خود را ارائه کنند تا نهایتاً در کمیسیون تلفیق بودجه مورد بررسی قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در پایان خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که طی روزهای آینده بررسی برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق برنامه به اتمام برسد و کار رسیدگی به این لایحه تا پایان هفته نهایی شود تا لایحه تقدیم صحن علنی مجلس شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۲۱ اقتصاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.