پخش فصل جدید سریال فرار از زندان از سال ۲۰۱۷

۱۳۹۵-۰۹-۲۰ فرهنگ

پخش فصل جدید سریال فرار از زندان از سال ۲۰۱۷

یک سال پیش خبر پخش مجموعه ی مشهور«فرار از زندان» از شبکه نمایش منتشر شد و پس از تبلیغاتی گسترده اما نهایتا این مجموعه از جدول پخش تلویزیون خارج شد.
سریال «فرار از زندان»مجموعه ی امریکایی ساخته ی پل شیورینگ است. این سریال از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ در قالب چهار فصل و توسط شبکه «فاکس» پخش شد. داستان آن در مورد دو برادر است که یکی از آن‌ها به خاطر جرم مرتکب نشده به مرگ محکوم شده و دیگری برای نجات برادر خود نقشه‌ای استادانه می‌کشد. تهیه‌کنندگان این سریال شرکت آدلستین پاروز و فاکس قرن بیستم بودند.
حدود یک سال پیش خبر پخش مجموعه  پربیننده و مشهور«فرار از زندان» از شبکه  نمایش منتشر شد و پس از تبلیغاتی گسترده نهایتا بدون اعلام دلیل خاصی این مجموعه از جدول پخش تلویزیون خارج شد، اتفاقی که به دلایل مختلفی از جمله عدم خرید کپی رایت آن، عدم موافقت مدیران رسانه ی ملی جهت پخش و یا برخی مسائل دیگر قابل بررسی بود.

اما پس از چند ماه در اوایل پاییز سریال مشهور و البته جدیدتر دیگری با عنوان«خانه پوشالی» از شبکه نمایش پخش شد که کلیشه  عدم پخش مجموعه های امریکایی از رسانه  ملی را شکست، و در روزهای اخیر دوباره شبکه«نمایش» اقدام به تبلیغ جهت پخش سریال محبوب«فرارازندان» نمود که این بار احتمالا از این شبکه به روی آنتن برود.

پخش آثار روز و جذاب نمایشی مثل فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی یکی از اقدامات موثری است که انجام آن توسط مدیران تلویزیون می تواند به آشتی دوباره مخاطبان با رسانه ی ملی منجر شود، اقدامی که درعین بالابردن وزن نمایشی صدا و سیما می تواند مخاطبان ایرانی را بیننده ی آثار محبوب خود کند، به طوری که مخاطبان  بتوانند مجموعه های خارجی را که در حالت عادی ممکن است دچار برخی ناهنجاری های فرهنگی و اخلاقی باشند را با خیال راحت در کنار خانواده تماشا کنند.

لازم به ذکراست در سال ۲۰۰۶، این مجموعه موفق به کسب جایزه بهترین سریال درام از نگاه مردم شد. در سال ۲۰۰۵، فرار از زندان جایزهٔ گلدن گلوب بهترین مجموعهٔ تلویزیونی درام را از آن خود کرد و قرار است فصل جدید این مجموعه در سال۲۰۱۷ به نمایش درآید

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۲۰ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.