شعار زنده باد اصلاحات درروز دانشجو یعنی نفوذ شدید دشمن/ بدنبال تسخیر کاخ سفیدیم

۱۳۹۵-۰۹-۱۸ سیاست

شعار زنده باد اصلاحات درروز دانشجو یعنی نفوذ شدید دشمن/ بدنبال تسخیر کاخ سفیدیم

امام جمعه موقت تهران گفت: در روزهای گذشته شاهد شعار زنده باد اصلاحات در روز دانشجو بودیم و این یعنی دشمن به شدت نفوذ پیدا کرده است.

به گزارش ۲۴ آنلاین به نقل از خبرگزاری ها، حجت الاسلام کاظم صدیقی صبح امروز در همایش سراسری مدیران کانون‌های بسیج مهندسین عمران و فرماندهان بسیج وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: انسان می‌تواند به جایی برسد که مظهر قدرت و علم پروردگار شود و براساس آگاهی و توانایی می‌تواند به اهداف خود برسد گاهی علم به گونه‌ای است که سبب تولید قدرت می‌شود و چنین علمی هیچ مانعی نمی‌شناسد.

عضو شورای عالی قضایی کشور با اشاره به آیات قرآن افزود: حضرت داود در آیات قرآن الگوی بسیجی‌های با معرفت و با علم بالاست و وظیفه ما در مقابل طاغوت زمان که امروزه سعی در گرفتن فرزندان انقلابی دارد این است که به صورت مناسب مبارزه کنیم، زیرا دشمنان در همه حوزه های فرهنگی، اقتصادی، علمی و سیاسی در حال فعالیت هستند و با فعالیت‌های بسیاری که انجام داده‌اند فساد اخلاقی و ابتذال در حال بیداد است.

وی با بیان اینکه دشمنان به مبانی فکری و اعتقادی مسلمانان دست انداخته‌اند، گفت: دشمنان شب و روز در حال بمباران فکری هستند و ما ظاهرا در منطقه خود هستیم اما آنها در دیار ما نیز در حال فعالیت هستند و مسلمانان در دخل و تصرف کشورشان هیچ اختیاری ندارند، دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش کشورمان در اختیار آنهاست زیرا با گذشت ۳۰ سال از انقلاب هنوز درس ولایت در مدارس تدریس نمی‌شود.

آیت الله صدیقی تصریح کرد: ولایت فقیه امری تشریفاتی و صرفاً سیاسی نیست و با بقیه تشکل‌های سیاسی متفاوت است، ولایت فقیه حاکمیت شخص نیست بلکه حاکمیت الهی است، همچنین در جامعه کنونی برقراری ارتباط با نسل ایثارگر دفاع مقدس بسیار کم رنگ است که باید به آن توجه شود.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: اگر حرکت‌های بسیجی و مراسم برای شهدا توسط ارگان‌های غیر دولتی نبود نسل جدید با نسل مجاهد آشنا نمی‌شد، در روزهای گذشته شاهد شعار زنده باد اصلاحات در روز دانشجو بودیم و این یعنی دشمن به شدت نفوذ پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه بدون ایثارگری و گذشت نمی‌توانیم با مستکبران مبارزه کنیم، خاطرنشان کرد: اگر در خط الهی باشیم خداوند یاری می‌رساند و تا زمانی که از دشمنان هراس داشته باشیم به جایی نمی‌رسیم، وظیفه ما این است که زمینه سازی برای ظهور انجام دهیم و به دنبال تغییر جهان و تسخیر کاخ سفید هستیم.

صدیقی در ادامه افزود: در داستان حضرت سلیمان در قرآن هدهد که پرنده است نسبت به دین الهی حساس است و آدم‌های بی‌غیرتی که سازشگرانه با دشمنان برخورد می‌کنند حتی به اندازه پرنده‌ای ارزش ندارند، همچنین لازم است سفیرانی که به کشورهای خارجی می‌روند با غیرت باشند تا در اهداف دشمنان حل نشوند.

عضو شورای عالی قضایی کشور با بیان اینکه مسیر فعلی ما، مسیر شهدا و امام خمینی نیست، عنوان کرد: در شرایط فعلی همه باید باور کنیم امام زمان(عج) جز ما کسی را ندارد و به دنبال شانه خالی کردن از مسئولیت‌ها نباشیم و اگر خودمان درست شویم هیچ دشمنی نمی‌تواند به کشورمان ضرر بزند زیرا شیطان به خط خداوند دسترسی ندارند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۱۸ سیاست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.