حمله آرش میراسماعیلی به صادق زیباکلام

۱۳۹۵-۰۹-۱۴ ورزش

حمله آرش میراسماعیلی به صادق زیباکلام

پرافتخارترین جودوکار ایران گفت: ما از نمایندگان جلس شورای اسلامی و رئیس‌ جمهور انتظار داریم که به این موضوع ورود پیدا کنند و با همه این افراد برخورد جدی داشته باشند.

به گزارش ۲۴، آرش میراسماعیلی  در مورد حواشی اخیری که طی چند روز گذشته رخ داده است، گفت:‌ در این چند روز اخیر شاهد بودیم که برخی‌ها از خط قرمزهای نظام جمهوری اسلامی ایران عبور کرده‌اند. آنها حرکاتی از خود نشان دادند که واقعا قابل بخشش نیست. البته زمانی که یک فرد به اصطلاح روشنفکر حاضر نیست پای خود را روی پرچم رژیم اشغالگر قدس بگذارد و از روی پرچم رژیم جعلی می‌پرد و دیگران برای او جیغ و دست و هورا می‌کشند، دیگر چه انتظاری می‌توانیم از دیگران داشته باشیم. متأسفانه هیچ دستگاه نظارتی هم جوابگوی حرکت این فرد روشنفکر نیست.

وی در ادامه گفت: بنده و امسال من جوانی و بهترین مدال‌های زندگی‌مان را برای ارزش‌های کشورمان دادیم (که هزاران مدال فدای کشور عزیزمان) آیا این افراد جوابگوی ما هستند؟ ما این رژیم جعلی را هیچ وقت به رسمیت نخواهیم شناخت و این رژیم غاصب خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است. ما به هیچ عنوان حق مسابقه دادن و ایستادن روی سکو کنار نمایندگان این رژیم اشغالگر قدس و احترام گذاشتن به نواخته شدن سرود جعلی‌ آنها نخواهیم داشت.

دارنده چندین نشان مسابقات جهانی جودو در ادامه، گفت: گرفتن عکس یادگاری با نمایندگان رژیم جعلی اسرائیل، یعنی عبور از خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران و با یک عذرخواهی و استعفا نمی‌توان موضوع را جمع و جور کرد. کسانی که مجوز شورای برون مرزی را صادر می‌کنند، باید جوابگوی این موضوع باشند. چرا سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان در مورد این موضوع سکوت کرده است؟ آیا حوزه استحفاظی او فدراسیون‌های ورزشی نیست؟! آیا سکوت او شائبه‌های زیادی را به وجود نمی‌آورد؟! بنده به عنوان فردی که به خاطر نظام جمهوری اسلامی ایران حاضر نشدم با نماینده اسرائیل در رویداد بزرگ ورزشی مبارزه کنم و پرچم دار مبارزه نکردن با این رژیم غاصب هستم، از وزیر ورزش و جوانان تشکر می‌کنم که روز گذشته این حرکت زشت را محکوم کرد.

میراسماعیلی در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: متأسفانه این روزها شاهد هستیم اسنادی در رسانه‌ها منتشر شده که برخی ها که اتفاقا مورد اعتماد آقایان نیز بوده و هستند با پول بیت‌المال کرسی‌های بین‌المللی نیز کسب کرده‌اند، اسنادی از آنها منتشر شده که در مجامع مختلف کنار نمایندگان رژیم اشغالگر قدس در جلسات مختلف حضور دارند که امیدواریم صحت نداشته باشد. آنها عکس یادگاری نیز با نمایندگان رژیم جعلی گرفته‌اند. در گذشته نیز شاهد بودم که برخی‌ها به راحتی برای حفظ جایگاه بین المللی خودشان از هیچ کاری خودداری نکرده‌اند. انتظار داریم که دستگاه‌های نظارتی در این موضوعات حساس ورود پیدا کنند.

نایب‌ رئیس سابق فدراسیون جودو در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: آیا این افراد در مجامع بین‌المللی حافظ منافع شخصی هستند یا حافظ منافع نظام جمهوری اسلامی ایران؟! افرادی که نمایندگان کشورمان در آن سوی مرزها هستند ملزم به حفظ منافع کشورمان هستند. اگر چنین خطاهایی از آنها سر بزند قابل بخشش نیست چرا که این رژیم جعلی و همدستانشان از هیچ گونه حرکتی برعلیه نظام ما امتناع نمی‌کنند و همیشه در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: ما از مسئولان بالاتر و از جمله حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان انتظار داریم در چنین پست‌های مهمی که با مجامع بین‌المللی سر و کار دارند از افرادی استفاده کنند که دنبال حفظ منافع نظام باشند، نه منافع شخصی و نه افرادی که مورد اعتماد برخی از آقایان در وزارت ورزش هستند. این اتفاقات به ارزش‌ها و آرمان‌های کشورمان خدشه وارد می‌کند.

میراسماعیلی در ادامه انتقادهای خود از اتفاقات اخیر، گفت: آیا افرادی که با پول بیت‌المال به مجامع و رویدادهای بین‌المللی اعزام می‌شوند نماینده کشورمان نیستند؟ آیا آنهایی که پست‌هایی را به دست می‌آورند، اجازه دارند که از خط قرمزهای نظام جمهوری اسلامی ایران عبور کنند؟ در گذشته شاهد بودیم یک نفر جایگاهی را برای خود به دست آورد و از هیچ گونه کاری علیه من که محروم شوم، دریغ نکرد. آیا این افراد باید حافظ منافع بین‌المللی باشند یا حافظ منافع شخصی؟ آیا من ایرانی نبودم؟

وی در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: اتفاقات اخیر ایستادن روی سکو در کنار نماینده رژیم جعلی و اشغالگر قدس، گرفتن عکس‌های یادگاری که در مجامع بین‌المللی آقایان گرفتند قابل بخشش برای حوزه مدیریت‌شان نیست. ما برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران جوان‌های بسیار زیادی را فدا کرده‌ایم. جمهوری اسلامی ایران با رشادت‌های جوانان این مرز و بوم آرمان‌های خود را حفظ کرده است. حالا نگاه کنید همان رژیم غاصب اسرائیل و غرب چه بلاهایی سر مسلمانان دنیا می‌آورند؟ شما نگاه کنید جوانان، مسلمان این مرز و بوم برای دفاع از حرمین شریفین و حفظ آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران به راحتی خون خود را برای حفظ اسلام اهدا می‌کنند. آنها در جبهه‌های حق علیه باطل در حال مبارزه کردن با نمایندگان رژیم جعلی اسرائیل و غرب هستند. پس به راحتی نباید این اشتباهاتی که مکررا در حال رخ دادن است را به فراموشی بسپاریم. قطعا مسئولان مربوطه باید برای اینکه این موضوع در نطفه خاموش شود اقدام کنند. ما از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و رئیس‌جمهور انتظار داریم که به این موضوع ورود پیدا کنند و با همه این افراد برخورد جدی داشته باشند.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۱۴ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.