باشگاه تراکتورسازی: از داخل ایران علیه ما به خارج خط می دهند!

۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ورزش

باشگاه تراکتورسازی: از داخل ایران علیه ما به خارج خط می دهند!

باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره بدهی خود به یک بازیکن خارجی ادعایی عجیب را مطرح کرد.

به گزارش ۲۴ ، نجفی عضو کمیته حقوقی مطالبات بازیکنان خارجی باشگاه در خصوص آخرین وضعیت حکم های صادر شده از طرف فیفا گفت .
بعد از وصول شکایت های بازیکنان از فیفا حسب دستور دکتر آجرلو با حضور افراد ذیصلاح و صاحب نظر کمیته حقوقی مطالبات بازیکنان خارجی باشگاه را تشکیل دادیم و کار بر روی پرونده های جاری این باشگاه را در دستور کار قراردادیم.
ما در اولین مرحله به ترتیب اولویت پرونده هایی که برای باشگاه ایجاد خطر می کرد را دسته بندی و در سریعترین زمان نسبت به تصمیم گیری در خصوص حل و فصل مسایل اقدام کردیم
مهم ترین پرونده ای که ازسوی کمیته انضباطی فیفا باشگاه را به کسر امتیاز تهدید کرد پرونده اقای فلاویو لوپز  بود . همه پرونده هایی که در دست بررسی داریم در سه چهارسال اخیر تشکیل گردیده و در اثر بی توجهی مدیران وقت بدون دفاعیات به مرحله صدور حکم رسیده اند.
حال با توجه به عدم مدیریت این پرونده ها شرایطی را فراهم نموده است که در مقطع کنونی که تیم در صدر جدول لیگ حضور دارد حساسیت بسیار بالایی متوجه باشگاه باشد.
ما با صحبتی که با وکیل پرتغالی آقای فلاویو لوپز داشتیم سعی کردیم یا تخفیف خوبی بابت پرداخت به موقع این بدهی بگیریم یا شرایطی اقساطی برای پرداخت در نظر بگیریم تا با توجه به شرایط پیش آمده بتوانیم سایر پرونده ها را نیز مدیریت کنیم.
پس از مذاکرات طولانی طرفین ما به این توافق رسیدیم که مبلغ را در دو قسط به این بازیکن پرداخت کنیم ولی علیرغم این توافق ۱۵ دقیقه بعد از توافق ایشان اعلام کردند موکل بنده چنین مسئله ای را قبول ندارد و باید کل مبلغ به صورت یکجا پرداخت نماییم.
این اظهار نظر ایشان پیامد یک خط دهی از داخل کشور بود که ایشان را تحریک کرده بود در شرایط کنونی باشگاه مجبور به پرداخت است و باید کل مبلغ را یکجا دریافت کنید.
مطلب جایی حساس می شود که افرادی که این خط فط فکری را به طرف مقابل القا می کنند از داخل کشور و آشنا به شرایط باشگاه هستند که ای ما را در انجام ساده ترین توافقات این چنینی عاجز می کند.
وی در خصوص علل پید آمدن چنین مشکلاتی گفت: همه این مسایل به دلیل عدم وجود زیرساخت های لازم حقوقی در باشگاه هاست که در موقع عقد قرادادها اصول حرفه ای را رعایت نکرده و در رویه حقوقی فیفا اقدام نمی نمایند تا مشکلات این چنینی گریبان باشگاه را بگیرد .
نجفی در ادامه اظهار داشت : اگر این خط دهی ها ادامه یابد ما عملا ما در شرایط بسیار سختی برای رفع مشکلات پرونده ها قرار می گیریم. ولی ما با این حال همه توان خود را می گزاریم تا مشکلات موجود را حل کنیم و مطمئنا نمی گزاریم شرایط موجود به ضرر باشگاه تمام شود.

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ورزش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.