تبلیغات عجیب گرند تور+تصاویر

۱۳۹۵-۰۹-۰۱ سرگرمی

تبلیغات عجیب گرند تور+تصاویر

برنامه “گرند تور” برای معرفی بهتر خود در میان مخاطبان، دست به روش‌های تبلیغ عجیبی و غریبی زده است و در آخرین اقدامات خود، چندین دستگاه تویوتا پریوس واقعی را که بر روی آنان نام و لوگوی برنامه “گرند تور” حک شده است، به موانع کنار جاده کوبیده و یا برخی از آنان را انگار که از ساختمان چند طبقه به پایین پرت شده باشند، درون زمین فرو کرده است تا نگاه هر مخاطبی را بلااستثنا به سمت خود جلب کند.

گرند تور / Grand Tour نام برنامه جدید جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می است که از طریق شبکه آمازون پخش می شود.

تبلیغات عجیب گرند تور+تصاویر

پیش‌تر هم جرمی کلارکسون در برنامه تخت گاز نفرت خود از تویوتا پریوس را اعلام کرده بود و در اولین قسمت از برنامه گرند تور هم شاهد تیکه انداختن جرمی کلارکسون به سمت تویوتا پریوس بودیم، چون با نادیده گرفتن مزیت‌های زیاد این خودروی هیبریدی کم مصرف، از آن به عنوان یک خودروی کاملا کسل کننده و عاری از هرگونه هیجانی یاد می‌شود. حال بعید هم نیست پشت پرده اینگونه تبلیغات جرمی کلاکسون هم حضور داشته باشد.

تبلیغات عجیب گرند تور+تصاویر

این تبلیغات همانطور که انتظار می‌رفت، علاوه بر دزدیدن نگاه بسیاری از مردم شهر، در شبکه‌های اجتماعی و به دنبال آن در وبسایت‌های خبری و مرتبط با خودرو هم بازتاب گسترده‌ای داشته است که بدون شک در آینده‌ای نه چندان دور عکس العمل شرکت خودروسازی تویوتا را به همراه خواهد داشت.

(Visited 105 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۵-۰۹-۰۱ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.