جمعه 8 مرداد 1395 | 29.07.2016 | 12:12
کد مطلب: 23665
تاریخ انتشار: دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 - 13:05

حذف کنکور در دانشگاه جامع علمی کاربردی

اجتماعی  - معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از حذف کنکور در این دانشگاه خبر داد.


به گزارش فارس، رجبعلی برزویی معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه از مهر ماه امسال پذیرش دوره‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در نظام‌های پودمانی و ترمی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد، گفت: نظام پودمانی به نظام پودمانی واقعی که از ابتدا هدف اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده، تبدیل خواهد شد و به عبارتی فرد یک پودمان مرتبط و هدفمند را تحصیل می‌کند و در پایان گواهی پودمان مربوطه را دریافت می‌کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از مهرماه امسال پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی ترمی دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون آزمون و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دیپلم خواهد بود.

برزویی با بیان اینکه این نوع پذیرش در دو نیم سال مهر و بهمن ماه انجام خواهد شد، گفت: در نظام پودمانی جدید نیز پذیرش بر اساس کنکور نیست و فرد هر زمانی می‌تواند یک پودمان تحصیلی را در یک مرکز و پودمان دیگر را در زمان دیگر و در مکان دیگری بگذراند و با گذراندن تمام پودمان‌ها طی فرایندی، امکان تجمیع تمام پودمان‌ها وجود دارد.

کد مطلب: 23665
تاریخ انتشار: دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 - 13:05
نظرات کاربران [ 2 ]
الناز پنجشنبه 9 خرداد 1392
با سلام.. با تشكر از اطلاع رسانيتون ولي تكليف اين آزموني كه ارديبهشت داديم چه ميشود؟؟؟؟؟ پبت نام پودمانيش چي زمانيه؟؟ اگر جوابگو باشين ممنون ميشم
امیر سه شنبه 24 اردیبهشت 1392
من فقط میخوام بدونم این کنکوری که 20 اردیبهشت 92 دادیم کلاس هایش از تابستان شروع میشه یا از مهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+1