شنبه 2 مرداد 1395 | 23.07.2016 | 03:32
کد مطلب: 22664
تاریخ انتشار: یکشنبه 27 اسفند 1391 - 09:11

دلیل برگزار نشدن مسابقه مردان آهنین

ورزشی  - دبیر فدراسیون پرورش اندام دلیل برگزار نشدن مسابقه مردان آهنین را درخواست مالی بالای تلویزیون برای پخش این رقابت‌ها عنوان کرد.

احمد بلاسی اظهار کرد: ما در سال‌های گذشته مسابقات مردان آهنین را بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار می‌کردیم، اما امسال به دلیل آن که نتوانستیم اسپانسر مناسبی جذب کنیم و از سوی دیگر مسئولان تلویزیون همکاری لازم را نداشتند، این مسابقات برگزار نمی‌شود.

وی افزود: قرار بود این رقابت‌ها اسفند ماه برگزار شود و در عید هم از طریق تلویزیون پخش شود تا مانند سال‌های گذشته شاهد پخش مردان آهنین باشیم، اما امسال تلویزیون برای پخش این رقابت‌ها، پول هنگفتی از ما درخواست کرد،‌ ما این پول را نداشتیم و تصمیم گرفتیم که این رقابت‌ها را برگزار نکنیم.

دبیر فدراسیون پرورش اندام، یادآور شد: در سال‌های گذشته خودنگاه که مسئول برگزاری رقابت‌ها بود با گرفتن اسپانسر و دادن تمام هزینه‌های تلویزیون این رقابت‌ها را برگزار می‌کرد، اما امسال نتوانستیم اسپانسر خوبی جذب کنیم و تلویزیون هم همکاری نکرد.

بلاسی یادآور شد: اسپانسری اعلام آمادگی کرده بود و ما هم قرار بود پول آنها را به تلویزیون بدهیم تا مردان آهنین را پخش کنند، اما مسئولان تلویزیون دندانگردی کردند و این پول را که مبلغ زیادی هم بود، قبول نکردند.

وی افزود: مختاری، مسئول کمیته‌ قوی‌ترین مردان حتی از آقای ضرغامی نامه داشت که تلویزیون با ما همکاری کند، اما با این حال باز هم با ما همکاری نکردند.

به گزارش فارس،دبیر فدراسیون پرورش اندام با انتقاد از برخورد مسئولان تلویزیون، یادآور شد: آنها برای تهیه و پخش یک سریال هزینه بالایی می‌کنند، اما برای برنامه مانند مردان آهنین که در این چند سال بیشترین بیننده را در ایام نوروز داشت، همکاری لازم را با ما نکردند.

کد مطلب: 22664
تاریخ انتشار: یکشنبه 27 اسفند 1391 - 09:11

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+1