جمعه 8 مرداد 1395 | 28.07.2016 | 12:41
کد مطلب: 18383
تاریخ انتشار: سه شنبه 4 مهر 1391 - 09:35
زمان تحویل رانا مشخص شد

زمان تحویل رانا مشخص شد

اقتصادی  - طبق وعده ایران خودرو قرار بود رانا به عنوان دومین محصول ملی این شرکت از ابتدای پاییز به تدریج تحویل ثبت‌نام‌کنندگان شود، اما از آنجاکه ظاهرا هنوز دعوت‌نامه‌ای ارسال نشده، متقاضیان نگران دریافت رانای ثبت‌نامی خود هستند.

به گزارش دنیای اقتصاد، به طور معمول وقتی خودروسازان قصد تحویل محصولات پیش فروش شده خود را دارند، یکی دو هفته قبل دعوت‌نامه برای ثبت‌نام‌کنندگان ارسال می‌کنند و حال که مهر آمده و دعوت نامه‌ای ارسال نشده، متقاضیان نگران زمان تحویل این محصول هستند.

این در حالی است که عدم ارسال دعوت‌نامه نمی‌تواند به منزله تحویل ندادن رانا در مهر ماه باشد، چه آنکه ممکن است ایران خودرو طی چند روز آینده دعوت‌نامه برخی ثبت‌نام‌کنندگان را ارسال و ورود رانا به خیابان‌های کشور کلید بخورد.

در این مورد حتی مدیرفروش ایران خودرو نیز تاکید کرده که رانا طبق موعد مقرر و بدون هیچ گونه تاخیری تحویل مشتریان داده می‌شود.

به گفته عبدالله بابایی، تمام تمهیدات لازم در مورد تولید، تامین قطعات و خدمات پس از فروش رانا انجام شده و این خودرو در موعد تعیین شده در مهرماه سال جاری به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال جاری قرار است 30 هزار دستگاه خودرو رانا تولید و روانه بازار ‌شود، گفته که تولید رانا در سه ماه آخر سال جاری به روزانه 300 دستگاه در روز می‌رسد و این میزان بیش از پیش‌فروش این خودرو به مشتریان است.

بابایی اما به دلایل اصلی عدم ارسال دعوت‌نامه‌های رانا نیز اشاره کرده و گفته که بعد از اخذ قیمت از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دعوت‌نامه ارسال و مراحل تحویل این خودرو به مشتریان آغاز می‌شود.

این گفته وی نشان می‌دهد ایران خودرو برای ارسال دعوت‌نامه‌ها و تحویل رانا، منتظر اعلام قیمت نهایی این خودرو از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است.

رانا اوایل امسال با ودیعه ای 10 میلیون تومانی و به تعداد 26 هزار دستگاه پیش‌فروش شد و ایران خودرو اعلام کرد تمام راناهای ثبت‌نامی را طی شش ماه دوم امسال تحویل خواهد داد.

 

کد مطلب: 18383
تاریخ انتشار: سه شنبه 4 مهر 1391 - 09:35
نظرات کاربران [ 3 ]
اميرحسين یکشنبه 13 اسفند 1391
سلام.باتشكر.لطفا نام درخواست كنندگان رانا رادروبسايت ايران خودروقراردهيد...
رمضانعلی پویدارمک سه شنبه 17 بهمن 1391
سلام خسته نباشید من ثبت نامی تحویل دی ماه می باشم لطفا" ممکنئ است اینجانب را از بلاتکلیفی در بیاورید کی تحویل دیماه شروع می شود ا مروز 17/11/91می باشد
با سلام من ثبت نام کردم که در دیماه خودرو تحویل بگیرم نه اینکه دی تمام شد هنوز خبری از خودرو نیست کمی هم به فکر مردم بیکس باشید بنده وسیله ندارم آیا پیش از عید 92 تحویل میشود

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+4