یکشنبه 3 مرداد 1395 | 24.07.2016 | 03:04
کد مطلب: 15746
تاریخ انتشار: پنجشنبه 8 تیر 1391 - 06:07
استاندار بوشهر : به اطلاع رسانه های بی پدر و مادر برسانید که ...

استاندار بوشهر : به اطلاع رسانه های بی پدر و مادر برسانید که ...

اجتماعی  -  استاندار بوشهر که به شدت از سوی رسانه های استان به جهت اجرائی نشدن مصوبات سفرهای هیئت دولت به بوشهر مورد انتقاد قرار گرفته است، در یک ادبیات غیر معمول در شورای اداری بوشهر، رسانه های منتقد استان بوشهر را بی پدر و مادر خطاب کرد.


به گزارش سایت نسیم جنوب، محمدحسین جهان بخش در این جلسه که با حضور مدیران برگزار شده بود، در پاسخ به انتقاد نماینده بوشهر از گرانی نان، به دفاع از این موضوع پرداخت و خطاب به مدیرکل صنعت و تجارت استان گفت:  آنالیز نرخ نان استان ها را به همه رسانه ها از جمله سایت های  بی پدر و مادری که در این خصوص گزارش خلاف منتشر کرده اند ارسال شود تا اطلاع پیدا کنند که گران ترین نان در بوشهر نیست.

جهانبخش در ادامه جلسه یک بار دیگر برخی رسانه های منتقد عملکردش را "سایت های بی پدر و مادر" معرفی کرد.

وی گفت: به جرم اینکه جهانبخش در مواردی پا در عرصه فرهنگی گذاشته و تذکر درباره حجاب داده، برخی سایت ها طوری جلوه می دهند که انگار استاندار تنها به موی زنان گیر می دهد و کارهای اجرایی را رها کرده است.

وی افزود: درباره آن سایت های بی پدر و مادری که می نویسند مصوبات سفر اول ریاست جمهوری در استان اجرا نشده، با قدرت عرض می کنم در خصوص مصوبات آن سفر جزو 5 استان برتر هستیم، چون 98 درصد اجرا و 80 درصد به بهره برداری رسیده است؛ اگر مردند این را بنویسند.

وی در اظهار نظری عجیب افزود: مصوباتی هم که اجرا نشده، احتمالا در سفر چهارم دولت به استان حذف می شود، چون حتما موانع قانونی و اعتباری داشته که پس از 3 سفر هنوز انجام نشده است.

وی ادامه داد: در خصوص مصوبات سفر دوم دولت به بوشهر نیز جزو 10 استان برتر بوده ایم، اما درباره مصوبات سفر سوم هنوز مقایسه ای نداریم.

وی با بیان اینکه برخی سایت ها فقط منتظرند موارد ضعف را ببینند و منعکس کنند، خواستار برخورد با این آنها شد و گفت: من تمایلی ندارم وارد پاسخگویی این مسایل شوم و انگار کسی هم جلودار این سایت ها نیست، اما انتظار داریم ارشاد و دستگاه قضایی با عواملی که در برخی سایت ها ذهن افکار عمومی را مشوش می کنند برخورد کنند.

کد مطلب: 15746
تاریخ انتشار: پنجشنبه 8 تیر 1391 - 06:07
نظرات کاربران [ 2 ]
بوشهری جمعه 9 تیر 1391
چقدر ما مردم بوشهر گناه داریم که ...
بدون نام جمعه 9 تیر 1391
چه باحال

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-1