روان شناس خانمی که مرد بود

۱۳۹۶-۱۰-۳۰ حوادث

روان شناس خانمی که مرد بود

 رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری روانشناس قلابی که در شبکه اجتماعی  خانم جوان گیلانی را به مرگ تحریک کرده بود، در یکی از استان های مرکزی کشور خبر داد.

سرهنگ ایرج محمدخانی، رئیس پلیس  فتا استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی خانم جوان گیلانی مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان خانم روانشناس در شبکه های اجتماعی وی را فریب داده و پس از اطلاع از مشکلات روحی و روانی نامبرده، باعث تحریک وی به مرگ شده، موضوع در دستورکار این پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان گیلان افزود: با تحقیقات از بزه دیده و پی جویی های فنی و پلیسی، کارآگاهان پلیس فتا موفق شدند روانشناس قلابی شبکه اجتماعی موبایلی را که مردی ۲۵ ساله، اهل و ساکن یکی از استان های مرکزی بود را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را دستگیر کنند.
محمدخانی اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهم به صراحت به بزه انتسابی و اینکه با سوء استفاده از عنوان جعلی خانم روانشناس در شبکه اجتماعی موبایلی، بزه دیده را که از مشکلات روحی و روانی رنج می برده اغفال و وی را تحریک و ترغیب به مرگ کرده است، اعتراف کرد .
رئیس پلیس فتا استان گیلان در پایان با بیان اینکه متهم پس از معرفی به مرجع قضایی با صدور قرار وثیقه روانه زندان  شده و پرونده متهم برای شناسایی سایر بزه دیدگان در پلیس فتا مفتوح و درحال رسیدگی می باشد، از شهروندان خواست در صورت مواجهه با موارد این چنینی می توانند با مراجعه به پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان موضوع شکایت خود را پیگیری نمایند.

(Visited 25 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۱۰-۳۰ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi