دو گروه جدیدی که می‎توانند در طرح معافیت از خدمت ایثارگران ثبت نام کنند

۱۳۹۶-۰۹-۲۵ جامعه

دو گروه جدیدی که می‎توانند در طرح معافیت از خدمت ایثارگران ثبت نام کنند

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد، ایثارگرانی که فرزندشان در حال خدمت سربازی است یا افرادی که پیشتر از کسر خدمت برای فرزند دیگرشان استفاده کرده‌اند در طرح کسری یا معافیت از خدمت ایثارگران نام نویسی کنند.

فارس: سردار ابراهیم کریمی در خصوص آخرین آمار ثبت‌نام فرزندان آزادگان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران در طرح کسر یا معافیت خدمت سربازی ایثارگران اظهار داشت: تا این لحظه بیش از ۲۰۰ هزار نفر در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت نام کردند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان این مطلب که روند ثبت‌نام تاکنون خوب بوده، تصریح کرد: ایثارگران مدنظر داشته باشند که اگر قبلا از کسر خدمت برای یک فرزند خود استفاده کرده‌اند برای فرزند دیگر نیز می‌توانند ثبت‌نام را انجام دهند.

وی گفت: برای ثبت‌نام در طرح کسری و معافیت از خدمت ایثارگران محدودیت سنی وجود ندارد و اگر ایثارگر فرزند پسرش کوچک بوده و مشمول محسوب نمی‌شود نیز باید برای ثبت‌نام به پلیس +۱۰ مراجعه کند.

این مقام ارشد نظام‌ وظیفه با بیان این مطلب که بعد از ثبت‌نام افراد در این طرح، بانک اطلاعاتی تشکیل شده و برای معافیت یا کسر خدمت افراد در سال‌های آتی نیز تصمیم‌گیری خواهد شد، گفت: ایثارگرانی که فرزندشان هم اینک در حال انجام خدمت سربازی است، برای ثبت‌نام در این سامانه مراجعه کنند.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: بعد از پایان مهلت ثبت‌نام در ۱۰ دی ماه و بررسی یک ماهه، اسامی افرادی که در زمره ۲۰ هزار نفر کسری یا معافیت از خدمت امسال باشند، اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: باید تمام خانواده‌هایی که پدر یا مادرشان آزاده، جانباز، ایثارگر و رزمنده بوده‌اند برای ثبت‌نام مراجعه کنند؛ حتی کسانی که بر اساس طرح امام حسن مجتبی در مناطق عملیاتی درگیر، حضور داشته و معادل رزمندگی برای آنها حساب می‌شود.

(Visited 34 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۹-۲۵ جامعه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.logo-samandehi