زیبا بروفه و حمید گودرزی در سریال «هاتف» +تصاویر

۱۳۹۶-۰۶-۲۸ فرهنگ

زیبا بروفه و حمید گودرزی در سریال «هاتف» +تصاویر

تهیه کننده سریال “هاتف” گفت: برای ضبط صحنه‌های مربوط به کربلای معلی پنجم الی دهم مهر ماه هم زمان با تاسوعا و عاشورای حسینی عازم عراق می‌شویم و باقی فیلمبرداری در کربلا خواهد بود و سکانس هایی که در کربلا ضبظ می کنیم مربوط به قسمت های ابتدایی سریال “هاتف” است.

خبرگزاری میزان: نعمت چگینی تهیه کننده سریال هاتف در خصوص مراحل فیلمبرداری “هاتف” گفت: فیلمبرداری سریال محرمی “هاتف” از ۳۱ مرداد ماه شروع شده و تا کنون ۸۰ درصد از کار به اتمام رسیده است.

وی ادامه داد: قسمت های کمی از کار در تهران مانده است که در حال انجام آن هستیم، برای ضبط صحنه‌های مربوط به کربلای معلی پنجم الی دهم مهر ماه هم زمان با تاسوعا و عاشورای حسینی عازم عراق می‌شویم و باقی فیلمبرداری در کربلا خواهد بود و سکانس هایی که در کربلا ضبظ می کنیم مربوط به قسمت های ابتدایی سریال “هاتف” است.

چگینی تصریح کرد: سریال “هاتف” که محصول سیما فیلم در ۱۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای ساخته خواهد شد و از شبکه یک سیما در ایام ماه محرم پخش خواهد شد.

وی در خصوص زمان دقیق پخش این سریال افزود: بنا بر این است که سریال “هاتف” در دهه دوم و هم زمان با سوم “امام حسین(ع)” به روی آنتن رسانه ملی برود.

این تهیه کننده در خصوص بازیگران و عوامل سریال “هاتف” خاطرنشان کرد: زیبا بروفه، حمید گودرزی، شهرام قائدی، محمد حامدی، کمند امیر سلیمانی، رزیتا غفاری، مریم بوبانی، بهزاد خداویسی، کاظم بلوچی و حشمت آرمیده از جمله بازیگران این سریال محرمی هستند.

(Visited 630 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۶-۲۸ فرهنگ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.