قتل شوهر در درگیری برسر موبایل

۱۳۹۶-۰۵-۱۸ حوادث

قتل شوهر در درگیری برسر موبایل

زنی که در جریان درگیری با شوهرش بر سر موبایل وی را با یک ضربه چاقو به قتل رسانده بود برای دومین بار محاکمه شد. او در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پیش از این از اتهام قتل عمد تبرئه شده بود.

به گزارش همشهری، ماجرای این درگیری خونین به شامگاه پنجم تیرماه سال۹۴برمی‌گردد. آن شب به قاضی منافی‌آذر، کشیک جنایی پایتخت خبر رسید که زن و شوهری در خانه‌شان در شرق تهران با یکدیگر درگیر شده‌اند و در این میان مرد جوان به‌دلیل اصابت ضربه چاقو، جانش را از دست داده است. زن ۲۱ساله که عامل جنایت بود بازداشت شد و در تحقیقات به قتل شوهرش اعتراف کرد و گفت که ناخواسته باعث مرگ شوهرش شده است.

او در ادامه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد اما قضات دادگاه اقدام وی را قتل شبه عمد تشخیص دادند و وی را به ۳سال حبس و پرداخت دیه محکوم کردند. با وجود این، این رأی در دیوان‌عالی کشور نقض و پرونده بار دیگر به دادگاه فرستاده شد.

در دومین دور از رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده و با حضور قاضی عیسی غفاری برگزار شد هرچند رئیس دادگاه اولیای دم را که پدر و مادر مقتول هستند به گذشت دعوت کرد اما آنها گفتند خواسته‌شان قصاص عروس‌شان است. در این شرایط زن جوان در جایگاه ایستاد و در دفاع از خودش گفت: مدتی بود که همسرم اینترنت گوشی‌اش را فعال کرده و همه زندگی‌اش گوشی‌اش شده بود.

برای همین به او مشکوک شده بودم چرا که مرتب از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کرد و من فکر می‌کردم که موضوعی را از من پنهان می‌کند. به همین دلیل شب حادثه می‌خواستم گوشی تلفن همراهش را کنترل کنم و سر این موضوع با یکدیگر درگیر شدیم. او موهایم را کشید و من را کتک زد. من هم یک چاقو از آشپزخانه برداشتم و به طرفش رفتم.

او پشت به من بود اما در یک لحظه برگشت و نوک چاقو به او اصابت کرد. در ادامه با اورژانس تماس گرفتم و تا آمدن امدادگران سعی کردم از خونریزی جلوگیری کنم اما بعد از انتقال شوهرم به بیمارستان او جانش را از دست داد. باور کنید من نیتی برای قتل شوهرم نداشتم و این ماجرا یک حادثه بود.

وی درحالی‌که بغض کرده بود از پدر و مادر شوهرش خواست او را به‌خاطر دختر سه‌ساله‌اش ببخشند اما آنها روی خواسته‌شان پافشاری کردند.در این شرایط ختم جلسه اعلام شد و قضات دادگاه وارد شور شدند.

(Visited 60 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۵-۱۸ حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.