ملاقات سیاسی با شلوارک! + عکس

۱۳۹۶-۰۵-۱۷ سرگرمی

ملاقات سیاسی با شلوارک! + عکس

تصویر نامتعارف شاهزاده سعودی هنگام ملاقات با وزیر زن دولت مصر سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

به گزارش ۲۴ آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ انتشار عکس «ولید بن طلال»، شاهزاده سعودی و یکی از ثروتمندترین افراد جهان عرب، در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد. کاربران عربستانی و مصری پای عکس نوشتند؛ «مثل شاهزاده‌های کشور ما بی‌شرم نباشید!»

تصویری که کاربران از شاهزاده سعودی منتشر کردند، مربوط به دیدار وی با «سحر نصر» وزیر زن دولت مصر، در قایق تفریحی‌اش است.

ولید بن طلال در حالی با یک مقام رسمی دولت مصر ملاقات می‌کند که شلوارک و پیراهن آستین کوتاه به تن کرده و این اقدام بی‌شرمانه او واکنش برخی کاربران مصری را نیز در پی داشته است.

کاربری از مصر نوشت: «وزیر ما به جای آنکه منتظر سرمایه گذار باشد، خودش به دیدار او می رود، در حالیکه او (ولید بن طلال) شلوارک پوشیده است.»

پوشش نامتعارف این شاهزاده سعودی در یک دیدار رسمی، بازتاب و واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

ولید بن طلال که نوه عبدالعزیز آل سعود، بنیان‌گذار رژیم آل سعود است، با حمایت‌های مالی خود از جنایات ارتش این رژیم در کشتار زنان، مردان و کودکان بی‌دفاع یمن نقش پررنگی دارد.

پیش از این نیز رسوایی شاهزاده‌های سعودی بارها در رسانه‌های جهان بازتاب گسترده داشته، رسوایی‌هایی که پشت پرده سلطنت‌طلبی این شاهزاده‌ها، فساد مالی و اخلاقی، همکاری با آمریکا و حمایت آنها از تروریسم در جنگ‌های داخلی غرب آسیا به ویژه در سوریه را برای همگان آشکار ساخته است.

(Visited 300 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

۱۳۹۶-۰۵-۱۷ سرگرمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


* درج نام و ایمیل اختیاری است.